Omron Evolv, ciśnieniomierz naramienny, 1 sztuka

Marka: OMRON

Wielofunkcyjny, naramienny ciśnieniomierz z precyzyjnymi pomiarami.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

648,97

Klienci kupili również

O produkcie: Omron Evolv, ciśnieniomierz naramienny, 1 sztuka

100011574

Opis

Automatyczny ciśnieniomierz naramienny.

Właściwości

Omron Evolv to wielofunkcyjne urządzenie. Sprzęt wykonuje pomiary ciśnienia bez względu na umiejscowienie mankietu. Umożliwia podgląd wyników i monitorowanie stanu zdrowia pacjenta w specjalnej aplikacji na smartfony z systemem operacyjnym Android i iOS. Wskaźnik ciśnieniomierza Omron Evolv informuje o tym, czy został on odpowiednio założony – czy nie jest za ciasny lub za luźny. Technologia Intellisense zastosowana w konstrukcji urządzenia samodzielnie dopasowuje stopień napełnienia mankietu Intelli Wrap przy każdym użyciu. Element służący do wykonywania pomiarów rozciąga się na 22-42 cm.

Urządzenie Omron Evolv nie ma przewodów. Zapewnia wysoką dokładność pomiarów. Sprzęt jest w stanie wykryć nieregularne bicie serca podczas dokonywania pomiaru. Urządzenie wyposażono w funkcję wykrywania ruchu ciała. Maksymalna pojemność pamięci wewnętrznej ciśnieniomierza to 100 pomiarów. Po przekroczeniu tej liczby dane nadpisują się.

Produkt Omron Evolv jest objęty 3-letnią gwarancją. Zgodnie z deklaracją producenta, urządzenie przeszło testy kliniczne. W zestawie znajduje się komplet baterii, instrukcja korzystania z aplikacji i sprzętu, arkusz do notowania wyników i etui pozwalające na bezpieczne przechowywanie ciśnieniomierza. Ciśnieniomierz można łatwo wyczyścić z użyciem miękkiej ściereczki, zwilżonej wodą lub delikatnym mydłem. Urządzenie nie jest wodoodporne, dlatego producent odradza moczenia jego części w wodzie.

Jak działa Omron Evolv?

Omron Evolv to ciśnieniomierz naramienny, który pozwala na mierzenie ciśnienia po założeniu specjalnego mankietu na ramię. Pomiar trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund. Produkt może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu ze specjalną aplikacją mobilną. Wyposażono go w wyświetlacz, który pokazuje wyniki pomiarów.

Ciśnieniomierz opiera swoje działanie na metodzie oscylometrycznej pomiaru ciśnienia krwi. Sprzęt wykrywa przepływ krwi w tętnicy ramiennej i przetwarza go na dane cyfrowe, wyświetlane na ekranie. Uruchomienie urządzenia jest możliwe poprzez wciśnięcie przycisku START.

Kiedy stosować Omron Evolv?

Ciśnieniomierz Omron Evolv jest przeznaczony dla osób, które chcą kontrolować ciśnienie krwi w warunkach domowych. Może być wykorzystywany do wykonywania regularnych badań w warunkach domowych i w trakcie podróży.

Czy stosowanie Omron Evolv w ciąży jest bezpieczne?

Ciśnieniomierz naramienny jest przeznaczony do wykonywania badań klinicznych i ciążowych, dlatego jest polecany również kobietom ciężarnym.


Skład

Zawartość:
Ciśnieniomierz, zestaw baterii, instrukcja obsługi, instrukcja konfiguracji, etui.

Jak stosować

Według instrukcji zawartej w ulotce.

Przeznaczenie

Urządzenie to jest ciśnieniomierzem cyfrowym przeznaczonym do pomiaru ciśnienia krwi i częstości tętna u pacjentów dorosłych. Urządzenie wykrywa nieregularne bicie serca podczas pomiaru i emituje sygnał ostrzegawczy z odczytem. Produkt służy głównie do użytku domowego.

Dystrybutor

PRODUCENCKA CENTRALA FARMAC.PROCEFAR SP. Z O.O

Producent

OMRON HEALTHCARE Co.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.