Opokan Artro, suplement diety, 60 kapsułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

16,17

O produkcie: Opokan Artro, suplement diety, 60 kapsułek

100004200

Opis

Opokan Artro to suplement diety, którego składniki korzystnie wpływają na kondycję stawów.

Właściwości

Preparat powstał z myślą o osobach dorosłych, którym zależy na poprawie funkcjonowania aparatu ruchu. Przeznaczony jest dla seniorów oraz aktywnie uprawiających sport. Zawiera składniki aktywne, które wspierają chrząstkę i stawy na wielu płaszczyznach jednocześnie. Podstawę formuły stanowi glukozamina (w formie siarczanu glukozaminy) – substancja wchodząca w skład tkanki budującej chrząstkę i mazi stawowej.

  • Glukozamina należy do grupy aminomonosacharydów. Jest związkiem, który pomaga łagodzić objawy choroby zwyrodnieniowej stawów. Przyczynia się do zmniejszenia aktywności niektórych enzymów katabolicznych odpowiadających za degradację tkanki chrzęstnej. Pomaga łagodzić stany zapalne oraz może stymulować produkcję kwasu hialuronowego.
  • Zawarta w preparacie witamina C należy do grupy silnych przeciwutleniaczy. Przyczynia się do zmniejszania aktywności wolnych rodników. Ponadto wspiera syntezę kolagenu, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie chrząstki.
  • Wyciąg z kadzidłowca (Boswellia serrata) wspiera leczenie chorób zapalnych i zwyrodnieniowych w obrębie stawów. Pomaga chronić chrząstkę stawową. Przyczynia się do poprawy funkcjonowania stawów.

Ten suplement diety występuje w postaci kapsułek, których otoczka została wykonana z żelatyny. Jedno opakowanie zawiera 60 sztuk kapsułek, co przekłada się na 20-dniową suplementację.

Kiedy brać Opokan Artro?

Jeśli systematycznie uprawiasz sport i chcesz wzmocnić swój aparat ruchu, możesz rozpocząć suplementację. Po preparat sięgnij także, gdy jesteś seniorem lub zmagasz się z problemami ze stawami. Pamiętaj, że suplement jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.

Jak dawkować Opokan Artro?

Spożywać można 1 kapsułkę 3 razy dziennie – najlepiej w trakcie posiłku. Kapsułkę należy połknąć i popić wodą. W okresie suplementacji warto wypijać nawet 2-3 l płynów w ciągu dnia.

Jak długo można stosować Opokan Artro?

Producent nie określa, jak długo powinna trwać suplementacja. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Opokan Artro?

Nie stosuj tego preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie podawaj suplementu dzieciom. Nie spożywaj go, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Z czym nie łączyć Opokan Artro?

Producent nie podaje informacji dotyczących tego, z czym nie łączyć tego suplementu Opokan Artro. Jeżeli przyjmujesz jakiekolwiek leki i masz wątpliwości, najlepiej skonsultuj się z lekarzem.


Tabela

Składniki 3 kapsułki % RWS*
Siarczan glukozaminy 1500 mg ---
Witamina C 30 mg 38%
Wyciąg z kadzidłowca (Boswellia serrata) 60 mg ---

*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Skład

Składniki: Siarczan glukozaminy, wyciąg z kadzidłowca, kwas L-askorbinowy, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, Składniki kapsułki: żelatyna, barwnik: dwutlenek tytanu.

Jak stosować

Spożywać doustnie. Preparat zaleca się zażywać podczas posiłku.

Dzienne spożycie

Dorośli: 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki zawarte w preparacie.

Ostrzeżenia

Podczas stosowania zaleca się picie około 2-3 litrów płynów dziennie. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosować w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze poniżej 25oC. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Waga

60 kapsułek (brak podanej masy netto na opakowaniu)

DystrybutorProducent

AFLOFARM
Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.