Opti-Free Replenish, 300 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

26,79
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100006711

Płyn Opti-Free Replenish to wielofunkcyjny płyn do soczewek firmy Alcon, który nadaje się do wszystkich miękkich soczewek, również silikonowo- hydrożelowych. Płyn bazuje na opatentowanym systemie Tearglyde, o uwodnionym podwójnym działaniu, który pozwala na efektywną regenerację i utrzymanie optymalnej wilgotności naszych soczewek przez długi czas.

Właściwości

Płyn dokładnie usuwa szkodliwe bakterie i osady białkowe z powierzchni soczewek, skutecznie dezynfekuje, nie podrażniając przy tym naszych oczu. Jest niezastąpiony, gdy chodzi o bezpieczne przechowywanie soczewek. Płyn Opti-Free Replenish nie wymaga mechanicznego czyszczenia soczewek , co znacznie ułatwia ich codzienną pielęgnację. Ze względu na swoje delikatne działanie preparat nadaje się doskonale do oczu wrażliwych.

Przeznaczenie

Pielęgnacja soczewek kontaktowych.

Waga

300 ml

Producent

Alcon Laboratories Inc.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.