Oral-B, szczoteczka elektryczna, Genius 20000, White, 1 sztuka

Marka: ORAL-B

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

694,13

O produkcie

100022468

Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro została zainspirowana przez profesjonalistów w celu prezycyjnego mycia zębów i usuwania nawet o 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.

Właściwości

Szczoteczka soniczno-rotacyjna Oral-B Genius X 20000 została wyposażona w czujniki ruchu i jest wspomagana sztuczną inteligencją, dzięki czemu rozpoznaje Twój styl szczotkowania zębów i zapewnia najlepsze efekty każdego dnia. Teraz łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej możesz szczotkować zęby tak, jak zaleca dentysta, aby osiągnąć wyjątkową czystość i mieć zdrowsze dziąsła.

Ta wspaniale zaawansowana szczoteczka do zębów chroni i pomaga zapobiegać schorzeniom jamy ustnej: połączenie rewolucyjnej technologii ochrony dziąseł, pierścienia SmartRing 360 oraz czujnika siły nacisku pozwala zmniejszyć prędkość, gdy szczotkujesz zbyt mocno i wskazać miejsca, gdzie należy szczotkować delikatniej. Co więcej, szczoteczka jest wyposażona w akumulator litowo-jonowy, który działa przez ponad 2 tygodnie po jednym pełnym naładowaniu. Z Oral-B Genius X 20000 szczotkowanie staje się niezwykle proste. Nic dziwnego, że Oral-B jest marką najczęściej rekomendowaną przez dentystów na świecie.

Sztuczna inteligencja rozpoznaje Twój styl szczotkowania i zapewnia Ci najlepsze efekty każdego dnia.Ochrona Twoich dziąseł: Czujnik siły nacisku na dziąsła automatycznie zwalnia prędkość szczoteczki i wyraźnie Cię o tym informuje. Aby zapewnić dokładne czyszczenie, główka szczoteczki Oral-B CrossAction jest wyposażona w idealnie ustawione włókna. 6 trybów szczotkowania, w tym pielęgnacja dziąseł, delikatne czyszczenie, wybielanie oraz czyszczenie języka.

Etui podróżne premium ładuje szczoteczkę i telefon w tym samym czasie. Szczotkowanie przez dwa tygodnie pomiędzy kolejnymi ładowaniami akumulatora litowo-jonowego.

Skład

W zestawie: biała rączka x1, końcówka wymienna x1, akumulator litowo-jonowy, etui podróżne x1.

Przeznaczenie

Profesjonalna higiena jamy ustnej.

Producent

Oral-B

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.