Organic Pharma, Smog Stop, suplement diety, 60 kapsułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

71,35

O produkcie: Organic Pharma, Smog Stop, suplement diety, 60 kapsułek

100034324

Opis

Organicpharma Stop Smog to starannie dobrana kompozycja najlepszych składników zabezpieczających wysoką sprawność metabolizmu na poziomie komórkowym, znoszących szkodliwy wpływ smogu na narządy wewnętrzne i skórę oraz wspomagających neutralizowanie i usuwanie toksyn z komórek i ciała.

Właściwości

Organicpharma Stop Smog zabezpiecza wysoką sprawność metabolizmu dzięki doskonale dobranym składnikom:

  • Jod – jest niezbędnym składnikiem hormonów tarczycy, które regulują tempo przemian metabolicznych w każdej komórce ciała, co przyspiesza neutralizację i usuwanie toksyn z organizmu.

  • Kurkuma (Curcuma longa) – wyjątkowo silny, naturalny antyoksydant, który skutecznie neutralizuje wolne rodniki i zabezpiecza DNA przed uszkodzeniem, a komórki – przed transformacją nowotworową.

  • Ostropest plamisty (Silybum marianum) – jeden liderów oczyszczania wątroby z toksyn, który m.in. dzięki zawartości wysoce bioaktywnej sylimaryny znakomicie uszczelnia błony komórkowe i wspomaga regenerację hepatocytów.

  • Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus) – skutecznie przeciwdziała otłuszczeniu wątroby oraz wykazuje dużą aktywność antyoksydacyjną, antybakteryjną, antywirusową, antynowotworową.

  • Frakcja aminokwasowa – acetylocysteina i asparaginian ornityny są zaangażowane w procesy detoksykacji wątroby. Acetylocysteina jest kluczowym czynnikiem do produkcji glutationu – silnego antyoksydantu, który chroni ten narząd przed atakiem wolnych rodników. Asparaginian ornityny aktywuje natomiast enzymy, które biorą udział w neutralizacji silnie toksycznego amoniaku i w produkcji glutaminy – aminokwasu, w którego obecności zachodzi przemiana amoniaku do nietoksycznego mocznika.

  • Witaminy: C, B6, B9, B12

Produkt wolny od składników modyfikowanych genetycznie.

Jak stosować

Preparat należy przyjmować doustnie popijając wodą.


Dzienne spożycie

1 kapsułka żelatynowa dziennie.
Nie należy przekraczać dawki dobowej.


Przeznaczenie

Suplement diety przeznaczony do spożycia przez osoby, które chcą uzupełnić niedobory jodu w organizmie oraz zapewnić sprawną detoksykację organizmu i wątroby.

Producent

OrganicPharma


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.

Kategorie produktu