Oticlin Kids, do higieny uszu, 10 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

22,81

O produkcie

100018494

Oticlin Kids do higieny uszu z pompką w kształcie hipopotama to prosty, skuteczny i przyjazny dla dzieci sposób na regularne oczyszczanie przewodów słuchowych w warunkach domowych. Wypłukuje nadmiar woskowiny z przewodu słuchowego.

Właściwości

U dzieci od 3. roku życia: Do regularnego oczyszczania przewodów słuchowych w warunkach domowych, aby zapobiegać infekcjom uszu i pogorszeniu słuchu. Narażonych na zaleganie wody w przewodzie słuchowym (podczas kąpieli lub uprawiania sportów wodnych). Z woskowiną zalegającą w przewodzie słuchowym. Korzystających z aparatów słuchowych, zatyczek lub słuchawek do uszu. Dbających o higienę przewodu słuchowego.

Skład

Sól sodowa kwasu łojowego, gliceryna, woda, sorbitol, sacharoza, Peg-4001, wersenian czterosodowy.

Jak stosować

Zaleca się używanie Oticlin Kids do higieny uszu co drugi dzień, najlepiej używać podczas kąpieli. Ścisnąć pompkę, aby zassać letnią wodę (maks. temp. 40°C). Woda zmiesza się z formułą myjącą zawartą w dolnej części rurki. Następnie delikatnie przepłukać nią przewód słuchowy. Przechylić głowę na bok, umieścić końcówkę rozpylającą przy wejściu do przewodu słuchowego i nacisnąć pompkę 3 razy. Specjalistyczna formuła myjąca rozmiękczy woskowinę. Przechylić głowę w przeciwnym kierunku, aby opróżnić przewód słuchowy. Następnie używając pompki nienapełnionej wodą, wdmuchać powietrze do przewodu słuchowego, w celu usunięcia pozostałej wilgoci.

Ostrzeżenia

Dla dzieci od 3. roku życia.

Waga

Objętość netto: 10 ml

Producent

VITAMED Sp. z o.o.
ul. Ostrowskiego 24
97-213 Smardzewice

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.