Pampers Active Baby, pieluchy, rozmiar 3, 6-10 kg, 90 sztuk

Marka: PAMPERS
Dostępny
88,57

O produkcie

100019053

1 pieluszka Pampers = 1 sucha noc. Jedyna pieluszka z dodatkową warstwą chłonną „sleep”.

Właściwości

Czy wiesz, że podczas snu Twoje dziecko wykonuje nawet 2 razy więcej ruchów niż osoba dorosła? W nocy dziecko jest bardzo ruchliwe, przez co przeciekająca lub napęczniała od wilgoci pieluszka może zakłócić jego spokojny sen. Właśnie dlatego pieluszki Pampers zostały wyposażone w wyjątkową, dodatkową warstwę chłonną sleep, która pomaga szybciej wchłaniać wilgoć. Bez względu na ruchy i pozycję dziecka w trakcie snu dzięki pieluszkom Pampers skóra noworodka niezawodnie pozostaje sucha. Teraz Pampers Active Baby 3 są dostępne w nowym opakowaniu.

Pampers Active Baby rozmiar 3 – skład pieluszek

Pieluszki Pampers Active Baby rozmiar 3 zostały wykonane z oddychających materiałów, które zapewniają właściwy dopływ powietrza do skóry dziecka. W ich skład wchodzą:

  • warstwa wewnętrzna z mikroperełkami - zatrzymuje wilgoć, by zapewnić niezawodną suchość dla skóry noworodka,
  • 3 kanaliki chłonne - pomagają równomiernie rozprowadzić wilgoć w pieluszce,
  • miękka jak bawełna warstwa wierzchnia, sąsiadująca ze skórą dziecka (nie zawiera bawełny),
  • elastyczne boczki - zapewniają wygodne dopasowanie i doskonałą ochronę przed przeciekaniem w nocy.

Czy Pampers Active Baby dobrze chłoną wilgoć?

Tak, pieluszki Pampers Active Baby 3 odznaczają się wyjątkowo efektywnym wchłanianiem wilgoci. To zasługa ich struktury: chłonnych kanalików równomiernie rozprowadzających wilgoć oraz wewnętrznej warstwy z higroskopijnymi perełkami. Jednocześnie pieluszki odznaczają się komfortowym, a zarazem dokładnym dopasowaniem do ciała, dzięki czemu dodatkowo minimalizują ryzyko przeciekania, niezależnie od pozycji snu. Jak deklaruje producent, 1 pieluszka wystarczy na całą noc.

Kiedy stosować Pampers Active Baby?

Rozmiar 3 pieluszek jest odpowiedni dla dzieci o wadze od 6 do 10 kg. Na ogół odpowiadają zatem dzieciom w wieku od 3 do 8 miesięcy. Ponieważ jednak każde niemowlę rozwija się w indywidualnym tempie, należy dopasowywać pieluszki przede wszystkim pod kątem wagi. Dzięki elastycznym boczkom dobrze dostosowują się do obwodów ciała maluszka, nie uciskając i nie krępując ruchów. Pieluszki powstały szczególnie z myślą o zakładaniu ich dzieciom na noc. Właśnie ze względu na to zawierają dodatkową warstwę chłonną sleep odpowiedzialną za jeszcze skuteczniejsze pochłanianie wilgoci.

Czy Pampers Active Baby nie podrażniają skóry?

Wierzchnia warstwa pieluszek, która ma bezpośredni kontakt ze skórą dziecka, została wykonana z miękkiego jak bawełna materiału. Względem niej charakteryzuje się on jednak znacznie lepszym odprowadzaniem wilgoci. Ze względu na przepuszczające wilgoć kanaliki materiał pozostaje stale suchy, co zapobiega odparzeniom. Ma dobrą przepuszczalność powietrza, co zapobiega także nadmiernemu poceniu się skóry. Ponadto materiał wierzchni pieluszek jest miękki i przyjemny w dotyku, dlatego nie podrażnia delikatnej skóry maluszka.

Przeznaczenie

Pieluszki są odpowiednie dla dzieci ważących od 6 do 10 kg.

Producent

Procter & Gamble

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.