Pampers Pants 5, pieluchomajtki, rozmiar 5, 12-17 kg, 48 sztuk

Marka: PAMPERS

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

84,25

O produkcie

100037116

Pampers Pants 5 to jednorazowe pieluchomajtki przeznaczone dla dzieci o masie 12- 17kg. Dopasowują się do ciała i zapobiegają przeciekaniu oraz umożliwają łatwą zmianę pieluszki w ciągu dnia.

Właściwości

Jednorazowe Pieluchomajtki Pampers dopasowują się do ciała i zapobiegają przeciekaniu oraz umożliwiają łatwą zmianę pieluszki w ciągu dnia. Ich pełne dopasowanie zapewnia elastyczna taśma wokół talii, która dopasowuje się do brzuszka dziecka. Za komfortową suchość pieluchomajtek odpowiada superchłonny wkład błyskawicznie wchłaniający wilgoć, a także podwójna osłonka wokół nogawek, która zapobiega przeciekaniu w okolicy nóżek. Pieluchomajtki Pampers są zatwierdzone przez organizację Skin Health Alliance (pieluszki Pampers są zatwierdzone przez SHA jako bezpieczne w kontakcie ze skórą dziecka). Mają również certyfikat Standard 100 niezależnego stowarzyszenia Oeko-Tex®.

Jak używać pieluchomajtki Pampers Pants?

Pieluchomajtki Pampers pozwalają łatwo zmienić pieluszkę w ciągu dnia. Charakteryzuje je szybkie i wygodne zakładanie oraz zdejmowanie. Wystarczy jeden ruch, żeby założyć pieluchomajtki, a ich zdjęcie jest możliwe dzięki zerwaniu boków pieluszki. Również wyrzucanie pieluchomajtek jest komfortowe – wystarczy zakleić taśmę, aby zabezpieczyć ich zawartość.

Pampers Pants 5 – od ilu kg?

Pampers Pants rozmiar 5 to pieluchomajtki odpowiednie dla dzieci o wadze od 12 do 17 kg. Za ich komfortowe, a zarazem zapobiegające zsuwaniu się dopasowanie odpowiada elastyczna taśma wokół talii. Wystarczy, że przełożysz je przez nóżki dziecka, a następnie podciągniesz na jego brzuszek. Pieluchomajtki nie mają żadnych dodatkowych regulacji.

Pampers Pants 5 – jak dopasować rozmiar?

Ponieważ każde dziecko rozwija się w indywidualnym tempie, Pampers Pants rozmiar 5 wybieraj pod kątem wagi, a nie wieku dziecka. Pieluchomajtki odpowiednie dla dzieci ważących od 12 do 17 kg mogą być odpowiednie zarówno dla rocznych dzieci, jak i dla dwulatków.

Czy Pampers Pants rozmiar 5 dobrze zatrzymują wilgoć?

Pieluchomajtki Pampers zawierają superchłonny wkład, który błyskawicznie pochłania wilgoć. Ich pełne dopasowanie 360° zapobiega przeciekaniu nocą. Odpowiada za to elastyczna taśma wokół talii, która dostosowuje się do brzuszka dziecka oraz podwójna osłonka wokół nogawek zapobiegająca przeciekaniu w okolicy nóżek.

Skład

Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony jest dla dzieci o wadze 12kg- 17kg

Ostrzeżenia

Aby zapobiec ryzyku uduszenia, opakowania należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Dystrybutor

Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.,
ul. Zabraniecka 20,
03-872 Warszawa

Producent

Procter & Gamble

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.