Pampers Premium Care, pieluchy, rozmiar 2, 4-8 kg, 240 sztuk

Marka: PAMPERS
Dostępny
189,97

O produkcie

100018763

Otul swoje dziecko pieluszką Pampers Premium Care – najdelikatniejszym komfortem i najlepszą ochroną skóry od Pampers.

Właściwości

Pieluszka Pampers Premium Care jest miękka jak puch dla delikatnej skóry niemowląt. Posiada warstwę chłonną/powłoczkę z wyściółką Heart Quilts, która jest wyjątkowo miękka dla skóry dziecka, a przy tym równomiernie odprowadza wilgoć. Zawiera również wskaźnik wilgotności, który informuje Cię, kiedy należy zmienić pieluszkę na nową. Ponadto pieluszki Pampers zapewniają ochronę dla delikatnego brzuszka Twojego dziecka dzięki wycięciu na pępek (dostępne w rozmiarach 0, 1 i 2). W dodatku Pampers Premium Care dostępne są teraz w ulepszonym opakowaniu.

H2: Pieluszki Pampers – bezpieczeństwo stosowania

Wybierając pieluszki Pampers dla swojego dziecka, możesz mieć pewność, że sięgasz po sprawdzony produkt bezpieczny dla zdrowia niemowląt. Pieluchy Pampers Premium Care otrzymały certyfikat Standard 100 stowarzyszenia Oeko-Tex® i są polecane przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne. Ponadto pieluszki przeszły testy dermatologiczne, które wykluczyły w nich obecność 26 alergenów sklasyfikowanych przez Unię Europejską.

Pampers Premium Care 2 240 – od ilu kg?

Pieluszki Pampers Premium Care 2 (Mini) można stosować w przypadku dzieci o masie ciała od 4 do 8 kg. To następne pampersy, których dziecko może używać po wyrośnięciu z rozmiaru New Born (od 2 do 5 kg). Ponieważ pieluchy w dalszym ciągu mają regulację i wycięcie na pępek, umożliwiają komfortowe dopasowanie do aktualnych obwodów dziecka.

Pampers Premium Care 2 240 – jak dopasować rozmiar?

Wybierając pieluszki Pampers, weź pod uwagę orientacyjną skalę rozmiarów udostępnioną przez producenta. Pampersy w rozmiarze 2 są odpowiednie dla niemowlaków, które przekroczyły masę 4 kg. Zachowują jednak delikatność dla skóry oraz wysoką chłonność charakterystyczną dla pieluszek dedykowanych noworodkom. Ponieważ każde dziecko rozwija się w indywidualnym tempie, jeszcze lepsze dopasowanie pieluszki do zmieniających się obwodów maluszka zapewniają miękkie, rozciągliwe i elastyczne boczki Pampersów.

Czy Pampers Premium Care 2 240 dobrze zatrzymują wilgoć?

Tak, Pampers Premium Care oprócz miękkiego i oddychającego materiału mają specjalną powłoczkę DermaComfort, która cechuje się chłonnymi kanalikami. Dzięki nim Pampersy efektywnie odprowadzają wilgoć i zatrzymują ją wewnątrz pieluszki, zapewniając skórze dziecka komfortową suchość nawet do 12 godzin. Dzięki podwójnym osłonkom wokół nogawek pieluszki chronią także przed przeciekaniem.

Przeznaczenie

Pieluszki są odpowiednie dla noworodków ważących od 4 do 8 kg.

Producent

Procter & Gamble

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.