Pampers Sensitive, chusteczki nawilżane, 3x52 sztuki

Marka: PAMPERS

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

24,91

O produkcie: Pampers Sensitive, chusteczki nawilżane, 3x52 sztuki

100019031

Opis

Delikatna skóra dziecka zasługuje na niezawodną ochronę oferowaną przez Pampers. Ponieważ chusteczki Pampers Sensitive zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o wrażliwej skórze dziecka, nie zawierają perfum ani alkoholu. Chusteczki Pampers Sensitive są testowane dermatologicznie i nadają się dla niemowląt już od pierwszego dnia życia.

Właściwości

  • Delikatnie oczyszczają, zapewniając niezawodną ochronę skóry oferowaną przez Pampers
  • Wyjątkowa formuła równoważenia pH pomaga chronić wrażliwą skórę dziecka przed podrażnieniami
  • Bez alkoholu i perfum - testowane klinicznie - są delikatniejsze niż wata nasączona wodą
  • Testowane dermatologicznie - nadają się do stosowania już od pierwszego dnia życia
  • Zatwierdzone przez dermatologów z organizacji Skin Health Alliance.

Pampers Sensitive chusteczki są delikatniejsze, bardziej miękkie i o 15% grubsze niż poprzedni produkt Pampers Fresh Clean. Dzięki tym cechom pielęgnują wrażliwy naskórek dziecka w jeszcze łagodniejszy sposób. Akcesoriom nadano również specjalną fakturę Soft Grip™ sprzyjającą lepszemu wchłanianiu. Pampers Sensitive chusteczki zamknięto w opakowaniu wyposażonym w plastikowe wieczko łatwe do otwierania podczas przewijania dziecka i zapobiegające wysychaniu nawilżanych chusteczek.

Czy Pampers Sensitive można stosować do wrażliwej skóry dziecka?

Pampers Sensitive chusteczki, podobnie jak inne produkty marki Pampers, są testowane klinicznie i dermatologicznie. Opracowując wspomniane artykuły higieniczne, producent zadbał o ich szczególną miękkość i delikatność, aby odpowiadały potrzebom wrażliwej dziecięcej skóry już od pierwszych dni życia. Chusteczki nie zawierają alkoholu ani substancji zapachowych, czyli składników, które mogłyby powodować podrażnienia. Co więcej, produkty nasączone łagodnym balsamem pomagają przywrócić i utrzymać naturalny poziom pH skóry.  

Gdzie wyrzucać chusteczki Pampers Sensitive?

Chusteczki nawilżane powinny trafiać do kosza z odpadami zmieszanymi (niesegregowanymi). Należy wyrzucać je do czarnego pojemnika. Trzeba pamiętać, że Pampers Sensitive chusteczki nie nadają się do spłukiwania w toalecie.

Jak stosować Pampers Sensitive?

Pampers Sensitive chusteczki to delikatne produkty do oczyszczania ciała dziecka. Pielęgnują skórę tak, jak bawełniana myjka i woda. Ich podstawowym przeznaczeniem jest usuwanie zabrudzeń z ciała podczas zmiany pieluszki. Chusteczki nawilżane można bezpiecznie stosować również do czyszczenia innych partii ciała niż okolice pieluszkowe, np. do higieny twarzy, stóp i rąk dziecka. Artykuły sprawdzą się podczas codziennej pielęgnacji skóry w domu, ale też na spacerach, zakupach i w podróży.

Należy wyjąć chusteczkę z opakowania i delikatnie zetrzeć nią zabrudzenia ze skóry dziecka. Zużyty produkt trzeba wyrzucić do kosza. Po zakończonym higienicznym zabiegu powinno się dokładnie zamknąć opakowanie, aby znajdujące się w nim chusteczki nie wysychały.


Skład INCI

Aqua, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Citrate, Sorbitan Caprylate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, BIS-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Xanthan Gum, Pentadecalactone, Dipropylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride

Przeznaczenie

Stosować do oczyszczania skóry niemowląt.

Pojemność

3 x 52 chusteczki

Producent

Procter & Gamble

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.