Pani Teresa, podkolanówki przeciwżylakowe Soft, kolor jasny beż, rozmiar 2, 2 sztuki

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

64,58

O produkcie: Pani Teresa, podkolanówki przeciwżylakowe Soft, kolor jasny beż, rozmiar 2, 2 sztuki

100021957

Descripion: Introduction PL

Stosowanie pończoszniczych wyrobów uciskowych ma korzystny wpływ na łagodzenie objawów niewydolności żylnej, takich jak ciężkość nóg, uczucie obrzęku i ból. Wyrób jest przeznaczony do stosowania na kończyny dolne. Wyrób wielorazowego użytku.

Skład

Elastan 55%, Poliamid 45%

Jak stosować

Przy zakładaniu i zdejmowaniu należy zachować szczególną ostrożność, aby nie uszkodzić delikatnej struktury wyrobu np. paznokciem, zegarkiem lub biżuterią. Zaleca się stosowanie gumowych rękawic. Również nieodpowiednia pielęgnacja stóp oraz uszkodzone wnętrze obuwia mogą doprowadzić do powstania przetarć i uszkodzenia wyrobu.

Zakładanie
Wyrób należy zakładać tuż po wstaniu, gdy obrzęk nóg jest najmniejszy. Nie należy ciągnąć wyrobu do góry, lecz delikatnymi ruchami, najlepiej używając gumowych rękawic, płasko ułożonymi dłońmi równomiernie rozciągać materiał na nodze.

Zdejmowanie
Należy chwycić wyrób za górną krawędź i delikatnie ściągnąć w kierunku pięt.

Prawidłowe ułożenie
Podkolanówka jest prawidłowo założona, gdy górna krawędź mankietu znajduje się na wysokości 2 palców poniżej dołu podkolanowego.

Przeznaczenie

Wskazania:
zaburzenia funkcyjne takie jak uczucie ciężkości i zmęczenia nóg, przy obecnej chorobie żylakowej (C0 wg klasyfikacji CEAP).

Producent

SIGVARIS S.A.
ul. Powidzka 50,
62-300 Września

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.