Pantenol med Pianka do twarzy i ciała odbudowująco – naprawcza , 150 ml

Dostępny
12,94

O produkcie

100023061

PANTENOL med Pianka do twarzy i ciała odbudowujaco-naprawcza

Właściwości

Pianka do twarzy i ciała odbudowująco-naprawcza. Wysokie stężenie d’panthenolu (10%) zapewnia szybkie i długotrwałe łagodzenie podrażnień po lekkich oparzeniach oraz wywołanych zbyt długą ekspozycją słoneczną. Nawilża i regeneruje skórę oraz wspomaga gojenie otarć naskórka i skaleczeń. Sok z aloesu szybko i długotrwale nawilża skórę, zmniejszając jej szorstkość oraz skutecznie koi i redukuje podrażnienia. Inutec intensywnie nawilża i odbudowuje uszkodzony naskórek. Pianka polecana jest do skóry nadmiernie przesuszonej i podrażnionej, szczególnie po długotrwałej ekspozycji na słońcu lub solarium oraz po lekkich oparzeniach. Jest łatwa w aplikacji nawet na bardzo wrażliwe miejsca. Przyjemnie i delikatnie chłodzi. Pianka łagodzi oparzenia słoneczne, chłodzi skórę oraz regeneruje otarcia naskórka i skaleczenia.

DZIAŁANIE:
  • pianka łagodzi oparzenia słoneczne,
  • chłodzi skórę oraz regeneruje otarcia naskórka i skaleczenia.

Skład INCI

Składniki: D’panthenol (10%), sok z aloesu, Inutec.

Jak stosować

Trzymając pojemnik pionowo, wydozować niewielką ilość na dłoń i delikatnie rozprowadzić na podrażnionej skórze. Piankę można stosować kilka razy dziennie, zarówno na twarz jak i na ciało.

Przeznaczenie

Do twarzy i ciała na podrażnioną skórę po lekkich oparzeniach wywołanych zbyt długą ekspozycją słoneczną.

Pojemność

Pojemność netto: 150ml.

Dystrybutor

INSTYTUT DERMOKOSMETYKÓW IDEEPHARM SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.