Bocoton ekologiczne papierowe patyczki kosmetyczne dla dzieci i niemowląt z certyfikatem ECOCERT GOTS, 200 szt.

Dostępny
6,20

O produkcie

100044292

Bocoton ekologiczne papierowe patyczki kosmetyczne dla dzieci i niemowląt z certyfikatem ECOCERT GOTS 200 szt. służą do pielęgnacji skóry dzieci. Nadają się do czyszczenia zewnętrznych części ciała. Są delikatne dla wrażliwego naskórka.

Właściwości

  • 100% ekologiczna bawełna.
  • W pełni biodegradowalne opakowanie.
  • Nie należy stosować ich do czyszczenia wnętrza uszu, oczu ani nosa.
  • Patyczki mogą zawierać śladowe ilości organicznych cząstek roślin.
  • Akcesoria wolne od lateksu, plastiku i ropopochodnych substancji syntetycznych.

Patyczki kosmetyczne dla dzieci i niemowląt z certyfikatem ECOCERT GOTS (200 szt.) Bocoton zostały wykonane z papieru oraz włókien bawełny uzyskanej z certyfikowanych upraw ekologicznych FAIRTRADE. Bawełna wykorzystana do ich produkcji jest wolna od pestycydów i genetycznych modyfikacji. Wybielono ją bez użycia chloru. Powstały ze wspomnianych surowców produkt jest przyjazny środowisku naturalnemu i bezpieczny nawet dla bardzo wrażliwej skóry.

Patyczki Bocoton dla dzieci i niemowląt zostały specjalnie wyprofilowane, aby zapobiec zbyt głębokiemu włożeniu ich do ucha. Za głębokie wsadzenie akcesorium do przewodu słuchowego mogłoby spowodować uraz i problemy ze słuchem. Aby patyczki jeszcze lepiej sprawdzały się w oczyszczaniu wrażliwej skóry dzieci, wyposażono je w miękkie i delikatne główki. Dzięki papierowym częściom omawiane akcesoria higieniczne są całkowicie biodegradowalne, a ich użytkowanie nie szkodzi przyrodzie. Mimo wspomniane cechy warto pamiętać, by nie wyrzucać patyczków do toalety.

Dystrybutor

Medical I Cotton Mariusz Lubieniecki
ul. Srebrzyńska 42 29
94-203 Łódź

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.