PIC FullWash lewatywa, zestaw akcesoriów, 1 sztuka

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

25,99

O produkcie

100021356

Zestaw akcesoriów do lewatywy PIC FullWash.

Jak stosować

Przed pierwszym użyciem należy umyć wszystkie części wodą z mydłem. Następnie dokładnie wypłukać. Włożyć kaniulę doodbytniczą lub dopochwową do wrzącej wody na 5 min. Przed użyciem sprawdzić czy kaniule są zimne oraz czy zdejmowane części są prawidłowo połączone. Należy otworzyć zasobnik na płyn. Następnie przymocować wężyk. Do wężyka przymocować kocówkę (kaniulę) do irygacji jelitowej lub dopochwowej. Napełnić zasobnik odpowiednim płynem do irygacji. Odkręcić zaworek przy wężyku i przeprowadzić płukanie. Po skończonym zabiegu należy dokładnie umyć wszystkie elementy zestawu.

Przeznaczenie

Wyrób medyczny może być stosowany do oczyszczania jelit, leczenia zaparć, wobec nieskuteczności innych metod. Używany być może w przygotowaniu do zabiegów diagnostycznych i chirurgicznych jak również przed porodem.

Ostrzeżenia

Używać zgodnie z przeznaczeniem wyrobu medycznego. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem zapoznać się z ulotką dołączoną do wyrobu.

DystrybutorProducent

PIC

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.