Bella Baby Happy, pieluszki jednorazowe, rozmiar 1 Newborn, 2-5 kg, 42 sztuki

Marka: BELLA

Pieluchy chłonne, przeznaczone dla noworodków o wadze od 2 do 5 kg.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

29,59

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: Bella Baby Happy, pieluszki jednorazowe, rozmiar 1 Newborn, 2-5 kg, 42 sztuki

100008883

Opis

Pieluszki dla noworodków. 

Właściwości

Pieluszki Bella Happy 1 opracowano z uwzględnieniem szczególnych potrzeb nowo narodzonych dzieci i niemowląt. W produktach zastosowano Early Care System. Oznacza to, że podczas produkcji wykorzystano materiały cechujące się najwyższym stopniem miękkości i delikatności. Użyte surowce nie podrażniają wrażliwej skóry niemowląt i nie wywołują zaczerwienień.

W ramach Early Care System zastosowano odpowiednio tłoczoną włókninę wewnętrzną, która jest przyjemna w dotyku i zapewnia sprawne wchłanianie. Składnikiem włókniny dystrybucyjnej jest poliester o specjalnej strukturze umożliwiający skuteczne rozprowadzanie cieczy w głąb wkładu chłonnego. Dzięki niemu skóra dziecka pozostaje sucha. Wkład chłonny to element zawierający celulozę i superabsorbent w postaci granulek przypominających sól lub cukier. Odpowiada za wchłanianie i zatrzymywanie cieczy wewnątrz pieluszek. Wkład chłonny, dla jeszcze większej ochrony, owinięto bibułą higieniczną i włókniną hydrofilową.

  • Technologia Air Flow zapewnia dopływ świeżego powietrza do skóry dziecka, co pozwala zminimalizować ryzyko powstawania odparzeń i podrażnień.
  • Premium Dry — specjalnie tłoczona włóknina przyspiesza wchłanianie i zwiększa poczucie suchości.
  • Wetness Indicator to klejowy indykator wilgoci. Zmienia kolor pod wpływem cieczy z żółtego na niebieski i sygnalizuje, kiedy zmienić pieluszkę.
  • Flexi Fit to system elastyczny złożony z szerokiego ściągacza taliowego oraz elastycznych rzep. Zapewnia wyjątkową swobodę ruchów. W pieluszkach zastosowano przędzę elastomerową, która gwarantuje odpowiednią rozciągliwość i lepsze dopasowanie pieluszki.
  • Protective shape — specjalne wycięcie na kikut pępowiny gwarantuje dopływ powietrza, przyspiesza gojenie i zmniejsza ryzyko podrażnień.

Pieluszki Bella Happy 1 są bezzapachowe. Nie zawierają surowców bielonych szkodliwym chlorem elementarnym. Ponadto ich skład jest wolny od elementów lateksowych mogących powodować podrażnienia u osób nadwrażliwych na ten materiał. Kolorowe nadruki zwierzątek wykonano z pigmentów bezpiecznych dla skóry dziecka.

Jak stosować pieluszki Bella Happy 1?

Pieluszki Bella Happy 1 są odpowiednie dla dzieci o wadze od 2 do 5 kg. Zużyte produkty wyrzuć do odpowiedniego pojemnika na odpady.

Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania pieluszek Bella Happy 1?

Nie ma informacji na temat przeciwwskazań do stosowania pieluszek Bella Happy 1. Jakość i bezpieczeństwo produktu potwierdzają testy dermatologiczne. Pieluszki mają również Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz Państwowego Zakładu Higieny*.

*https://happy-pieluszki.pl/pl_PL/product/newborn


Przeznaczenie

 dla noworodków o wadze od 2 do 5 kilogramów.

Dystrybutor

TORUŃSKIE ZAKŁ. MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH S.A.

Producent

TZMO

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.