Huggies Ultra Comfort, pieluszki jednorazowe, rozmiar 4, 8-14 kg, 50 sztuk

Marka: HUGGIES

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

46,16

O produkcie: Huggies Ultra Comfort, pieluszki jednorazowe, rozmiar 4, 8-14 kg, 50 sztuk

100022604

Opis

Pieluchy Huggies Ultra Comfort zostały zaprojektowane specjalnie po to, by wspierać Twoje dziecko w tym okresie życia, gdy odkrywa i poznaje otaczający go świat.


Właściwości

Huggies Ultra Comfort 4 to jednorazowe pieluszki przeznaczone dla dzieci potrzebujących dużej swobody podczas odkrywania świata. Opracowano je w taki sposób, aby nie krępowały ruchów i pozwalały na wykonywanie różnych czynności takich jak chodzenie, skakanie czy tańczenie. Aby zagwarantować maksymalny komfort, w pieluszkach zastosowano bardzo miękki i elastyczny pas z zakładkami. Dzięki ich obecności Huggies Ultra Comfort dostosowują się do ciała i ruchów wykonywanych przez malucha.

Pielęgnacja noworodka znacznie różni się od opieki nad nieco starszym dzieckiem. Wraz z rozwojem niemowlaka szerokie pieluchowanie, dokładne obmywanie pępuszka i bardzo częste przewijanie ustępują miejsca innym czynnościom. Ważne, aby nadążać za rosnącym i odkrywającym świat maluchem. Dlatego właśnie powstały Huggies Ultra Comfort — wygodne i przepuszczające powietrze pieluszki odpowiednie dla ruchliwych dzieci.

Pieluszki Huggies Ultra Comfort 4 zapewniają maksymalną swobodę podczas przemieszczania. Zastosowanie wewnętrznego aktywnego wkładu chłonnego z kanalikami chłonnymi pozwoliło zminimalizować ich objętość. Dzięki temu pielucha nie wisi, nie rozwarstwia się i nie krępuje ruchów dziecka. Jednocześnie pieluszki gwarantują efektywne odprowadzanie płynu. Skóra dziecka niemal nie ma kontaktu z wilgocią, dzięki odizolowaniu jej warstwą włókniny. Zmniejsza to ryzyko powstawania uszkodzeń skóry, odparzeń i wysypki.

Niektóre dzieci niezbyt przepadają za czynnościami higienicznymi. W przypadku Huggies Ultra Comfort czas przewijania z pewnością umilą kolorowe wzory widniejące na każdym egzemplarzu. Z ich pomocą rutynowe zabiegi pielęgnacyjne upłyną w miłej atmosferze. Dzięki nim maluch zamiast na przewijaniu, może skupić się na ciekawych i przyciągających wzrok ilustracjach.

Podczas projektowania pieluszek jednorazowych Huggies Ultra Comfort zrezygnowano ze sztucznych substancji zapachowych i parabenów. Zamiast tego zastosowano wyłącznie bezpieczne i odpowiednie dla delikatnej skóry dziecka składniki. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że u malucha nie pojawią się podrażnienia, reakcje alergiczne czy odparzenia.

Dla dzieci w jakim wieku przeznaczone są Huggies Ultra Comfort 4?

Huggies Ultra Comfort 4 są odpowiednie dla dzieci o masie ciała od 8 do 14 kg.

Jak wytrzymałe są Huggies Ultra Comfort 4?

Pieluchy Huggies Ultra Comfort wyposażono w aktywne kanały chłonne, które zapobiegają przeciekaniu i równomiernie rozprowadzają wilgoć.


Przeznaczenie

Jednorazowe pieluchomajtki dla dzieci o masie ciała 8-14kg.


Dystrybutor

BRAND DISTRIBUTION SP. Z O.O.

Producent

Kimberly-Clark Europe Ltd


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.