Hot Pepper, plaster rozgrzewający, 50 sztuk

Dostępny
212,98
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100034074

Plaster rozgrzewający do stosowania na skórę. 

Właściwości

Rozgrzewa miejscowo okolice krzyżowo-lędźwiowe, pleców, karku, ścięgien, stawów oraz mięśni. Dzięki naturalnym składnikom, stosowanie plastra powoduje uczucie odprężenia i rozluźnienia mięśni oraz stawów. Plaster działa do 12 godzin.

Skład INCI

Natural Rubber, Glyceryl Rosinate, Zinc Oxide, Capsicum oleoresin, Methyl Salicylate, Camphor, Polyisobutene, Lanolin, Paraffinum Liquidum, Mentol, Terpen resins, BHT, Thymol.

Jak stosować

Plaster stosować na umytą i wysuszoną skórę.Należy zdjąć warstwę ochronną plastra i przykleić na skórę w okolicy krzyżowej, karku, ścięgien, stawów, mięśni.

Nie pozostawiać plastra na skórze dłużej niż 12 godzin. Po tym czasie plaster należy usunąć. Przy zrywaniu plastra, należy energicznie pociągnąć za jeden z końców. Ponownie, na to samo miejsce, plaster można przykleić dopiero po kilkudniowej przerwie.

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego, zgodnie z instrukcją. Plaster nie może być stosowany na rany, miejsca pooperacyjne oraz na uszkodzoną skórę. Nie stosować na skórę zmienioną. Nie należy stosować plastra, jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u osób z problemami skórnymi.Unikać kontaktu z oczami i śluzówkami. Pozostawiony przez dłuższy czas może powodować podrażnienie skóry. W przypadku reakcji skórnych należy przerwać stosowanie. Po każdym użyciu plastra dokładnie umyć ręce. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.
 

Dystrybutor

Ntrade ul. Kolejowa 5a, 58-124 Marcinowice, Polska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.