Pneumolan Plus - suplement diety dla dzieci powyżej 6 roku życia, 120 ml

Marka: WALMARK
Dostępny
16,48
Darmowa dostawa od 200,00 zł

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie

100004556

Pneumolan Plus to suplement diety w płynie zawierający kompleks Respira PRO i kompozycję ekstraktów roślinnych, które działając dwutorowo wspomagając funkcjonowanie dróg oddechowych oraz odporność.

Dystrybutor

Walmark Sp. z o.o., ul. Teatralna 9, 41-200 Sosnowiec

Producent

Walmark a.s.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6. roku życia, młodzieży oraz dorosłych.

Skład

Syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt z ziela nasturcji większej, ekstrakt z kwiatu bzu czarnego, ekstrakt z korzenia chrzanu pospolitego, ekstrakt z liści, aromat malinowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt z ziela werbeny pospolitej, koncentrat soku z aronii, ekstrakt z korzenia goryczki żółtej, ekstrakt z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej, substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu; chlorowodorek pirydoksyny.

Jak stosować

Wstrząsnąć przed każdym użyciem; w opakowaniu znajduje się miarka dozująca, która ma pomóc we właściwym podawaniu produktu; przed podaniem rozcieńczyć w 5 ml płynu; wystąpienie osadu na dnie butelki jest naturalnym objawem i nie stanowi wady jakościowej produktu.

Dzienne spożycie

5 ml(jedna łyżeczka)

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.