bblüv Pilö ortopedyczna poduszka dla niemowlaka perłowa biel, 1 szt.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

91,08

O produkcie: bblüv Pilö ortopedyczna poduszka dla niemowlaka perłowa biel, 1 szt.

100045941

Opis

bblüv Pilö poduszka ortopedyczna dla niemowlaka perłowa biel, 1 szt. stworzona została dla dzieci, które potrzebują dodatkowego podparcia podczas leżenia na plecach. Wyprofilowany kształt minimalizuje nacisk na tylną część czaszki maluszka.


Właściwości

  • Poduszka ortopedyczna dla dzieci.
  • Odpowiednia dla dzieci i niemowląt od chwili narodzin.
  • Wyprofilowany kształt.
  • Wykonana z miękkiego tworzywa.
  • Zmniejsza nacisk na tylną część główki dziecka.
  • Pomaga utrzymać głowę w odpowiedniej pozycji.
  • Wszechstronne zastosowanie.

Poduszka ortopedyczna Pilö kanadyjskiej marki bblüv to produkt zaprojektowany dla niemowląt od pierwszego dnia życia. Niecodzienny, specjalnie wyprofilowany kształt ma zapewniać dziecku komfort podczas leżenia na plecach, a także pomaga maluszkowi utrzymać główkę w odpowiedniej pozycji. Otwór umieszczony w środkowej części poduszki wspiera szyję i zmniejsza nacisk na tył głowy dziecka, który wywierany jest podczas leżenia.

Korekcyjna poduszka dla niemowląt bblüv wykonana została z miękkiego, lekkiego materiału, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna dla najmłodszych i nie podrażnia ich wrażliwej skóry. Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że można ją wykorzystywać na wiele sposobów, m.in. jako poduszeczka do gondoli, leżaka, kołyski lub łóżeczka, a także jako mata do zabawy. Należy pamiętać, że produkt może być stosowany wyłącznie pod nadzorem rodzica, a dziecko powinno leżeć tylko w pozycji na plecach. Zaleca się, by korzystać z niej do momentu, gdy niemowlę nauczy się samodzielnego obracania na bok.


Dystrybutor

Baby&Travel Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 17 bud. F1, pok. 116
54-530 Wrocław


Producent

Baby&Travel Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 17 bud. F1, pok. 116
54-530 Wrocław


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.