Prezerwatywy Durex real feel, 10 szt.

Marka: DUREX
  • Prezerwatywy wykonane z materiały RealFeel, przezroczyste, nawilżane.
Dostępny
41,13

O produkcie: Prezerwatywy Durex real feel, 10 szt.

100001811

Opis

Prezerwatywy Durex real feel, 10 sztuk
 
Prezerwatywy nowej generacji wykonane z delikatnego materiału RealFeel dla prawdziwie naturalnych doznań.
 
Nielateksowe, przebadane klinicznie.
Przezroczyste, nawilżane prezerwatywy zakończone zbiorniczkiem.
Szerokość nominalna 56mm.

Właściwości

Opakowanie Durex real feel zawiera 10 prezerwatyw, które pomagają zabezpieczać się przed niepożądaną ciążą i zarażeniem się chorobami przenoszonymi drogą płciową. Są wykonane z poliizoprenu — zaawansowanego technologicznie materiału nielateksowego, który daje prawdziwie naturalne doznania „skóry na skórze”. Prezerwatywy Durex real feel sprawdzą się zwłaszcza dla osób uczulonych na białka lateksu naturalnego. Każda z prezerwatyw jest pokryta silikonowym lubrykantem i zakończona zbiorniczkiem. Ma delikatny i mało uciążliwy zapach.

Szerokość nominalna pojedynczego produktu wynosi 56 mm, co sprawia, że wyroby Durex real feel są odpowiednie niemal dla każdego mężczyzny. Co więcej, prezerwatywy mają kształt Easy-On, dzięki czemu nie sprawiają problemów przy nakładaniu. Prezerwatywy bada się w 100% elektronicznie. Każda z serii trafiających do sprzedaży przechodzi 5 testów jakości. Polegają one m.in. na dokonywaniu pomiarów grubości i długości oraz sprawdzaniu wytrzymałości na pękanie. Kontrola elastyczności i szczelności odbywa się poprzez napełnianie prezerwatyw powietrzem. Wedle międzynarodowych norm jedna sztuka powinna przyjąć 18 l powietrza bez pękania.

Produkty marki Durex, w tym także Durex real feel, mogą pomieścić aż 40 l powietrza bez żadnego uszczerbku, co świadczy o ich niezawodności i bezpieczeństwie.

Jak długo można stosować Durex real feel?

Prezerwatywy Durex real feel możesz stosować przez dowolnie długi okres. Pamiętaj, aby nie używać pojedynczej prezerwatywy więcej niż jeden raz.

Jakie skutki uboczne może mieć stosowanie Durex real feel?

Nie ma danych dotyczących ewentualnych skutków ubocznych podczas stosowania produktu.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Durex real feel?

Podczas używania Durex real feel nie stosuj lubrykantów na bazie substancji oleistych, ponieważ mogą uszkodzić prezerwatywę. Pamiętaj, że żadna metoda antykoncepcji nie chroni w 100% przed niechcianą ciążą, chorobami przenoszonymi drogą płciową czy wirusem HIV.


Jak stosować

Zgodnie z instrukcjami zawartymi w ulotce dołączonej do opakowania.

Dystrybutor

RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Producent

Reckitt Benckiser

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.