Pro32 Dr.Max, krem mocujący do protez zębowych, 40 g

Marka: DR.MAX
13,99
Tymczasowo niedostępne
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100010044

Krem do protez zębowych zapewniający szybkie, skuteczne i niezawodne mocowanie oraz stabilność protezy.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Torf Corporation Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 11
55-080 Katy Wrocławskie
Poland


Skład

Cellulose gum, Paraffin, Paraffinum Liquidum, Calcium/Sodium/PVM/MA Copolymer, Aqua, Aroma, CL73360.

Jak stosować

Sposób nanoszenia kremu mocującego:
p1. W dolnej części protezy krem nanosić w trzech miejscach w postaci krótkich prążków (po bokach i z przodu), w części górnej po bokach i w środku w miejscu, gdzie proteza dotyka podniebienia (patrz rysunek). Kremu nie nanosić na skraju protezy, aby nie wyciekł. 2. Nasadzić protezę mocno ją dociskać przez 30 sekund. 3. Potem protezę zgryźć przez kilka sekund. 4. Aby osiągnąć optymalny wynik, zaleca się nie jeść i nie pić przez następne 10 minut.

Sposób wyjmowania protezy:
1. Przepłukać usta wodą. 2. Protezę odlepić, wychylając powoli na boki. 3. Protezę wyjąć. Resztki kremu mocującego usunąć z protezy i jamy ustnej za pomocą letniej wody i szczoteczki.


Waga

40 g

Właściwości

Krem mocujący zapewniający szybkie, skuteczne i niezawodne mocowanie oraz stabilność protezy. Może być stosowany na powierzchnię mokrą i suchą. Nadaje się do protez pełnych i częściowych.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.