Pro32 Dr.Max, tabletki czyszczące do protez, 8 sztuk

2,99
Wyprzedane
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100010047

Tabletki do pielęgnacji protez.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

 Vovantis Laboratories Pvt Ltd.
Opp. Ranoli Railway Station, Near GACL Plant,
Ranoli, Vadodara-391350, Gujarat, India

Skład

POTASSIUM MONOPERSULPHATE – 250 mg, SODIUM PERBORATE MONOHYDRATE – 450 mg, EXCIPIENTS – Q.S, CITRIC ACID ANHYDROUS, SODIUM BICARBONATE, SODIUM PERBORATE MONOHYDRATE, SODIUM CARBONATE, POTASSIUM MONO PERSULPHATE, NEOSORB 30/60, SODIUM SULPHATE, SODIUM LAURYL SULPHATE, SODIUM BENZOATE, PEPPERMINT FLAVOUR, EDTA, PEG 6000, SODIUM TRIPOLYPHOSPHATE, CI 73015.

Jak stosować

Tabletki do pielęgnacji protez przeznaczone są do usuwania z protez zębowych wszystkich resztek nierozpuszczalnych w wodzie. Ich antybakteryjny skład skutecznie niszczy bakterie, które wywołują nieprzyjemny zapach i płytkę nazębną. Zawierają sól jadalną i nadtlenek wodoru, co powoduje wybielanie protez. Działają także w miejscach, do których nie dociera szczoteczka. Instrukcja stosowania - proces: Wyjąć protezę i pod bieżącą wodą umyć szczoteczką do zębów. Jedną tabletkę rozpuścić w ciepłej (nie gorącej) wodzie, w takiej ilości, aby mogła się w niej całkowicie zanurzyć proteza lub aparat. Protezę zanurzyć w roztworze. Protezę lub aparat pozostawić w roztworze przez 30 minut, aby usunięte zostały wszystkie widoczne i niewidoczne resztki nierozpuszczalne w wodzie. Aby działanie było skuteczniejsze, można protezę lub aparat pozostawić w roztworze na całą noc. Protezę lub aparat wyjąć i opłukać pod strumieniem wody, pozostawić do wyschnięcia.

Właściwości

• ANTYBAKTERYJNE
• Z AKTYWNYM TLENEM
• USUWAJĄ PLAMY
• AROMAT MIĘTY

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.