Pro32 Intensive Dr.Max, pasta do zębów, 75 g

Marka: DR.MAX
9,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100022075

Innowacyjna pasta do zębów, która pomaga zapobiegać podrażnieniom dziąseł oraz zmniejsza ryzyko próchnicy i paradontozy. Wzmacnia,regeneruje i łagodzi podrażnienie dziąseł.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Przechowywać w temperaturze od 5 °C do 25 °C.Trzymać poza zasięgiem dzieci.Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 12 roku życia. Zawiera fluorek sodu (1360 ppm F).

Pojemność

75 ml netto

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.,
Na Florenci 2116/15, Nové Mesto,
110 00 Praha 1, Ceská republika

Skład INCI

Sorbitol, Aqua,Hydrated Silica, Glycerin, PropyleneGlycol, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma,Aluminum Lactate, Xanthan Gum,Sodium Fluoride, TetrapotassiumPyrophosphate, Xylitol, SodiumSaccharin, Menthol, Titanium Dioxide,Chlorhexidine Digluconate,Chamomilla Recutita Flower Extract,Allantoin, Bisabolol, Alcohol Denat.,Sodium Hydroxide.

Jak stosować

Zaleca się stosowanie co najmniej dwa razy dziennie lub po każdym posiłku.

Właściwości

Mleczan glinu działa ściągająco na dziąsła. Chlorheksydyna działa antybakteryjnie, niszczy płytkę nazębna i zapobiega ponownemu jej osadzaniu się na szkliwie. Alantoina i bisabolol działają łagodząco na dziąsła. Fluorek sodu chroni przed próchnica.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.