Zioła Jędrzeja, Probiotyczny ekstrakt roślinny, ProbioBorelio, suplement diety, 500 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

104,41

O produkcie

100021658

Dwuskładnikowy suplement diety o komplementarnym składzie zawiera wyłącznie naturalne, ekologiczne składniki. Kompozycja ziół i bakterii probiotycznych została szczególnie dobrana, z myślą o wzmocnieniu i regeneracji organizmu przy boreliozie.

Właściwości

Suplement diety ProbioBorelio polecany jest szczególnie dla ludzi chorych na boreliozę i inne choroby odkleszczowe. Mogą go stosować zarówno osoby dorosłe, starsze. W dodatku nadaje się do spożycia dla wegan, diabetyków oraz ludzi nietolerujących glutenu i laktozy. Z uwagi na silny ekstrakt roślinny polecamy stosować szczególnie w okresie rekonwalescencji.

Skład

Składniki:

Ekstrakt z fermentowanych składników roślinnych (100%) [w tym: ziele moringi (36,7%), korzeń vilcacora (12,2%), ziele czystka (7,3%), ziele szczeci pospolitej (7,3%), ziele rdestu ptasiego (7,3%), owoce głogu (7,3%), kwiaty czarnego bzu (7,3%), ziele skrzypu polnego (7,3%), korzeń hakorośli (czarci pazur) (7,3%), zestaw żywych i aktywnych szczepów bakterii probiotycznych w formie płynnej (min. 2×10^7 jtk/ml)].

Jak stosować

Rozcieńczamy w wodzie lub w innym napoju.

Z uwagi na nieprzetworzoną formę bakterii oraz niezwykłą witalność zaleca się przyjmowanie produktu w czasie posiłków.

Warto pamiętać aby przed użyciem wstrząsnąć.

Dzienne spożycie

Produkty ProbioBorelio I i ProbioBorelio II należy spożywać jednocześnie, ze względu na synergistyczne działanie.
Dorośli i dzieci: każdy z produktów po 7,5 ml 2 razy dziennie (rano i wieczorem) rozcieńczone osobno w ok. 50 ml wody lub innego napoju lub po 7,5 ml każdego z produktów rozcieńczone razem w ok. 100 ml wody lub innego napoju.

Przeznaczenie

Suplement diety przeznaczony jest dla dorosłych, osób starszych, dzieci powyżej 3. roku życia.
Odpowiedni do spożycia przez wegan, wegetarian, diabetyków, osób nie tolerujących glutenu i laktozy.

Ostrzeżenia

Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. Od momentu otwarcia należy przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni. Po każdym użyciu dokładnie zakręcić butelkę. W między czasie może pojawić się osad na dnie butelki, nalot “białego grzybka” oraz wzmożona kwasowość ale jest to naturalny efekt fermentacji.

Waga

600 ml netto

Producent

Living Food Sp. z o.o.
ul. Graniczna 15
66-320 Trzciel.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.