Profichol Forte, suplement diety, 42 tabletki

Dostępny
21,28
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100014826

Profichol Forte, suplement diety, prawidłowy metabolizm homocysteiny, prawidłowy poziom LDL-cholesterolu.

Ostrzeżenia

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
E110 i E129 mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10 mg monakoliny K z produktów z fermentowanego czerwonego ryżu.

Producent

Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.
ul. Podstoczysko 30,
07-300 Ostrów Mazowiecka

Skład

Składniki: Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; sfermentowany czerwony ryż; substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy); cyjanokobalamina (witamina B12); otoczka (substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancje wiążące: talk i polidekstroza, barwniki: E171, E172, E129 i E110).

Jak stosować

Doustnie, popić wodą.

Tabela

Wartość odżywcza 1 tabletka
Witamina B6 1,4 mg*
Kwas foliowy 200 µg*
Witamina B12 2,5 µg*

*100% referencyjnej wartości spożycia
1 tabletka zawiera 10 mg monakoliny K

Waga

Opakowanie zawiera 42 tabletki powlekane.

Właściwości

Suplement diety Profichol FORTE zawiera specjalną kompozycję sfermentowanego czerwonego ryżu (standaryzowanego na zawartość monakoliny K – fitostatyny) oraz witamin B6, B12 i kwasu foliowego do stosowania w celu utrzymania prawidłowego poziomu „złego” cholesterolu.
- Monakolina K z fermentowanego czerwonego ryżu pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
- Witaminy B6, B12 i kwas foliowy dodatkowo wpływają na prawidłowy metabolizm homocysteiny w organizmie.
Prawidłowy poziom cholesterolu we krwi jak również prawidłowy metabolizm homocysteiny to czynniki wpływające na prawidłową pracę serca i układu krwionośnego.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.