Purite MANUS płyn do dezynfekcji i odświeżania rąk, 150 ml

Marka: PURITE

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Purite MANUS płyn do dezynfekcji i odświeżania rąk, 150 ml

100045616

Opis

Manus Purite to wyjątkowy płyn do dezynfekcji rąk, który łączy skuteczność z pielęgnacją. W jego recepturze znajdują się olejki najwyższej klasy aromaterapeutycznej, które dodają produktowi przyjemnego zapachu i działają kojąco na skórę.

Jednym z kluczowych składników jest antybakteryjny olejek z drzewa herbacianego, który jest znany ze swoich silnych właściwości antyseptycznych. Pomaga on zwalczać bakterie i wirusy, jednocześnie nie podrażniając skóry.

Dodatkowo, płyn zawiera glicerynę roślinną, która jest znana ze swoich właściwości zatrzymujących wilgoć. Dzięki temu, Manus Purite chroni dłonie przed wysuszeniem, które często jest efektem stosowania środków do dezynfekcji zawierających alkohol.

W rezultacie, Manus Purite to nie tylko skuteczny środek do dezynfekcji, ale także produkt, który dba o zdrowie i komfort Twojej skóry.


Właściwości

  • Dezynfekuje i odświeża.
  • Posiada właściwości zatrzymujące wilgoć, przez co chroni dłonie przed wysuszeniem.
  • Bakteriobójczy, przeciwwirusowy i przeciwgrzybiczy

Jak stosować

Spryskac dlonie kilkukrotnie i wsmarowac do wchloniecia

Przeznaczenie

Preparat do dezynfekcji rąk, z dodatkową zawartością specjalnie skomponowanych olejków eterycznych oraz ochronną gliceryną roślinną, przygotowany zgodnie z zaleceniami WHO.


Ostrzeżenia

Nasze produkty zawierają naturalne substancje pochodzenia roślinnego, w związku z tym u osób podatnych mogą występować reakcje uczuleniowe . Nie połykać, nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież. Trzymać z daleka od dzieci.

Waga

150 ml netto


Producent

DSS SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu