Purite MANUS płyn do dezynfekcji i odświeżania rąk, 150 ml

Dostępny
43,12

O produkcie: Purite MANUS płyn do dezynfekcji i odświeżania rąk, 150 ml

100045616

Opis

Purite MANUS płyn do dezynfekcji i odświeżania rąk, 150 ml zawiera bakteriobójczy olejek i ochronną glicerynę roślinną. Płyn zawiera alkohol izopropylowy w stężeniu powyżej 70%. Nie zastosowano w nim konserwantów, sztucznych barwników ani aromatów.


Właściwości

  • Właściwości dezynfekcyjne.
  • Działa bakteriobójczo, przeciwzapalnie i antyseptycznie.
  • Atrakcyjny zapach.
  • Historyczna receptura „olejku 4 złodziei".
  • Substancja czynna w postaci alkoholu izopropylowego.
  • Kompozycja naturalnych olejków eterycznych.
  • Przygotowany zgodnie z zaleceniami WHO.
  • Minimalizuje przesuszenie skóry dłoni.

Formuła płynu do dezynfekcji i odświeżania rąk Purite MANUS to efekt inspiracji XIV-wieczną legendą o 4 złodziejach, których autorska mieszanka olejków eterycznych uchroniła przed zachorowaniem na dżumę. W płynie dezynfekcyjnym zawarto kompozycję olejków eterycznych, w której skład wchodzi olejek eukaliptusowy, rozmarynowy, cytrynowy, cynamonowy, z drzewa herbacianego i goździkowy. Wszystkie mają właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne. Nadają płynowi przyjemny, ziołowo-korzenny zapach.

Udoskonalenie średniowiecznej receptury w płynie Purite MANUS polega na jego zawartości alkoholu izopropylowego. Zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia alkohol ma w płynie stężenie przekraczające 70%. Przesuszeniu i podrażnieniu skóry eksponowanej na alkohol zapobiega zawarta w produkcie gliceryna roślinna. Tworzy na powierzchni skóry warstwę okluzyjną, która chroni naskórek przed utratą wody.


Jak stosować

Spryskac dlonie kilkukrotnie i wsmarowac do wchloniecia

Przeznaczenie

Preparat do dezynfekcji rąk, z dodatkową zawartością słynnego, silnie bakteriobójczego „olejku czterech złodziei” oraz ochronną gliceryną roślinną

Ostrzeżenia

Nasze produkty zawierają naturalne substancje pochodzenia roślinnego, w związku z tym u osób podatnych mogą występować reakcje uczuleniowe . Nie połykać, nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież. Trzymać z daleka od dzieci.

Waga

150 ml netto


Producent

DSS SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.