Qmed Finger Exerciser przyrząd do treningu palców zielony, 1 szt.

Marka: QMED
Dostępny
17,09

O produkcie: Qmed Finger Exerciser przyrząd do treningu palców zielony, 1 szt.

100050969

Opis

Qmed Finger Exerciser Przyrząd do treningu palców zielony 1 szt. jest przeznaczony do podstawowych ćwiczeń palców. Sprawdzi się również w rehabilitacji. Ćwiczenia z jego udziałem są proste, dzięki czemu mogą być wykonywane podczas oglądania filmu, czy też w przerwie od pracy.


Właściwości

 • Wykonany z gumy termoplastycznej.
 • Średni opór.
 • Dla osób zaawansowanych i początkujących.
 • Dla kobiet, mężczyzn, dzieci i osób starszych.
 • Kompaktowy rozmiar.
 • Polski produkt.
 • Przyrząd do treningu palców Qmed jest uniwersalny i łatwo dopasowuje się do każdej dłoni. Umożliwia wykonywanie ćwiczeń podczas przerw w pracy, oglądania filmu, a nawet i w podróży. Jego stosowanie jest zalecane m.in. przy rekonwalescencji po złamaniu palca lub nadgarstka, zapaleniu stawów lub ścięgien, a także przy tzw. łokciu tenisisty. Uzupełnienie treningów o ćwiczenia z użyciem tego treningu pozwoli zmniejszyć ryzyko kontuzji oraz zniwelować dysproporcję mięśniową. To jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie siły w palcach i chwytu.

  Ćwiczenia okażą się pomocne dla osób trenujących siłowo, a nawet i dla pasjonatów wspinaczki górskiej. Zwiększenie siły chwytu ułatwi m.in. podciąganie się. Średni opór przyrządu sprawia, że jest on odpowiedni dla osób o niezbyt silnych dłoniach. Firma Qmed oferuje również trzy inne przyrządy o oporze słabym, mocnym i bardzo mocnym. Wraz ze zwiększeniem siły palców warto przerzucić się na ćwiczenia z zastosowaniem wyższych poziomów oporu. Dzięki temu zostanie zachowany stopniowy progres.


  Skład

  TRP

  Przeznaczenie

  Wskazania: Reumatoidalne zapalenie stawów, artretyzm, zespół cieśni nadgarstka, zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty, rekonwalescencja po złamaniu palca lub nadgarstka czy operacji ścięgien. Uzupełnienie sesji treningowej o ćwiczenia z użyciem przyrządu do ćwiczeń palców pomoże uniknąć kontuzji i zniwelować nierównowagę (dysproporcję) mięśniową spowodowaną nadmiernymi ćwiczeniami z użyciem chwytu dłoni i palców. Stany wymagające zwiększenia siłę w palcach i chwytu

  Waga

  16 g netto

  Dystrybutor

  MDH SP. Z O.O.

  Producent

  MDH Sp.z o.o.,
  ul. Maratońska 104,
  94-007 Łódź


  Typ produktu

  Wyrób medyczny

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.