Qmed taśma oporowa power band do ćwiczeń czarna, 1 szt.

Dostępny
30,89

O produkcie

100050966

Qmed taśma oporowa power band do ćwiczeń fioletowa, 1 szt. to produkt o kompaktowym rozmiarze, który zapewni Ci obciążenie podczas ćwiczeń oporowych, rozciągających, czy też rehabilitacyjnych. Jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Właściwości

 • Wykonana z wysokiej jakości lateksu.
 • Produkt polski.
 • Opór 15-29 kg.
 • Odpowiednia dla każdego poziomu zaawansowania.
 • 13 mm grubości.
 • Łatwa w użytkowaniu.
 • Taśma oporowa power band Qmed może być stosowana w każdych warunkach. Ze względu na kompaktowy rozmiar, zabierzesz ją na trening w klubie fitness, na siłowni, a także w plenerze. Sprawdzi się także podczas ćwiczeń w warunkach domowych, zastępując inne, tradycyjne źródła obciążenia. Może stanowić główny element treningu, jak i jedynie dodatek podczas poszczególnych ćwiczeń – np. przy podciąganiu się na drążku,nowoczesnej rozgrzewce, czy rozciąganiu się po treningu. Taśma działa na prostej zasadzie – im bardziej ją rozciągniesz, tym stawi większy opór. Umożliwia to wprowadzenie reguł progresji obciążenia, które stymulują mięśnie do wytężonej pracy.


  Regularne treningi z udziałem taśmy oporowej pozwalają wzmocnić mięśnie niemalże każdej partii ciała, w tym m.in. brzucha, nóg, ramion, czy też ud. Taśma może znaleźć zastosowanie również w planie przygotowanym przez fijzoterapeutę. Sprawdzi się podczas samodzielnie wykonywanych ćwiczeń, jak i w treningach, które wymagają obecności partnera lub specjalisty. Jej szerokie zastosowanie powoduje, że może okazać się pomocna tak naprawdę każdej osobie, która regularnie ćwiczy.

  Skład

  100% latex

  Przeznaczenie

  Wskazania: do stosowania w fizjoterapii i rehabilitacji ćwiczenia zwiększające zakres ruchu poprawa elastyczności mięśni

  Waga

  202 g netto

  Producent

  MDH Sp.z o.o.,
  ul. Maratońska 104,
  94-007 Łódź

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.