Qmed taśma oporowa power band do ćwiczeń czerwona, 1 szt.

Dostępny
22,90

O produkcie: Qmed taśma oporowa power band do ćwiczeń czerwona, 1 szt.

100050965

Opis

Qmed taśma oporowa power band do ćwiczeń czerwona 1 szt. to doskonałe wsparcie w treningach szybkościowych, wydolnościowych oraz siłowych. Jej opór to 7-16 kg. Dobrze sprawdzi się zarówno podczas ćwiczeń w klubie fitness, w domu, jak i na świeżym powietrzu.


Właściwości

 • Wykonana z wysokiej jakości lateksu.
 • 13 mm grubości.
 • Odpowiednia dla fizjoterapii i rehabilitacji.
 • Odpowiednia dla każdego poziomu zaawansowania.
 • Nietestowana na zwierzętach.
 • Taśma oporowa Qmed czerwona to produkt przeznaczony do wszechstronnego treningu funkcjonalnego, jak i do ćwiczeń oporowych. Niewielkie, kompaktowe rozmiary sprawiają, że taśmę zabierzesz ze sobą wszędzie tam, gdzie tylko chcesz. Umożliwi Ci wykonywanie treningów z obciążeniem w warunkach domowych, co może być dobrą alternatywą dla wizyt w klubie fitness lub na siłowni. Jej regularne stosowanie pozwala m.in. wzmocnić mięśnie nóg, brzucha, czy pośladków. Pomoże również w zbudowaniu odpowiedniej stabilizacji mięśnia.


  Im bardziej rozciągnięta zostaje taśma, tym stawia większy opór. Minimalny opór to 7 kg. Różnorodność stopni oporu pozwala wdrożyć regułę progresji obciążenia. Taśma może być wykorzystana zarówno w treningu samotnym, jak i w ćwiczeniach wymagających obecności specjalisty lub partnera treningowego. Szerokie zastosowanie tego produktu sprawia, że sprawdzi się niemalże każdej osobie uprawiającej aktywność fizyczną. Może być stosowany na dolne partie mięśniowe, jak i górne. Dobrym uzupełnieniem produktu okażą się inne taśmy producenta, o zwiększonym oporze.


  Skład

  100% latex

  Przeznaczenie

  Wskazania: do stosowania w fizjoterapii i rehabilitacji ćwiczenia zwiększające zakres ruchu poprawa elastyczności mięśni

  Waga

  116 g netto

  Producent

  MDH Sp.z o.o.,
  ul. Maratońska 104,
  94-007 Łódź


  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.