RenehaVis

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

539,65
Darmowa dostawa

O produkcie

100019410

RenehaVis to dwa przejrzyste, sterylne roztwory hialuronianu sodu w roztworze fizjologicznym z buforem fosforanowym, znajdujące się w dwukomorowej, napełnianej fabrycznie strzykawce do jednorazowego dostawowego podania leku do jamy stawu.

Właściwości


Skład

Komora 1: hialuronian sodu o niskiej masie cząsteczkowej(Low Molecular Weight, LMW): 0,7 ml sterylny 2,2% hialuronian sodu, masa cząsteczkowa 1 x 106 Da.

Komora 2: hialuronian sodu o wysokiej masie cząsteczkowej (High Molecular Weight, HMW): 0,7 ml sterylny 1,0% hialuronian sodu, masa cząsteczkowa 2 x 106 Da.

Ostrzeżenia

Nie należy podawać preparatu RenehaVis pacjentom ze stwierdzoną wrażliwością na hialuronian sodu. Nie stosować preparatu RenehaVis, jeżeli w miejscu wkłucia pojawia się zakażenia lub stwierdzono chorobę skóry. Nie stosować u dzieci. Stosowanie w trakcie ciąży lub u matek karmiących zależy od decyzji ortopedy prowadzącego.W razie uszkodzenia sterylnego opakowania, nie używać.Nie używać po upływie daty ważności.

Preparata RenehaVis powinien podawać wyłącznie wykwalifikowany personel medyczny, przeszkolony w tym zakresie.

Producent

MDT Int'l SA,

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.