Salorhin, nawilżający roztwór do nosa, 30 ml

Wyrób medyczny - roztwór do nosa, zawiera roztwór soli i glicerynę.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

11,79

Klienci kupili również

O produkcie: Salorhin, nawilżający roztwór do nosa, 30 ml

100015043

Opis

Salorhin nos to wyrób medyczny. Spray do codziennej higieny, nawilżania i oczyszczania nosa.

Właściwości

Preparat jest przeznaczony dla osób, których problemem jest wysuszona śluzówka nosa. Zawiera starannie dobrane składniki aktywne pozwalające na przywrócenie i utrzymanie nawilżenia błon śluzowych oraz górnych dróg oddechowych. Wyrób medyczny Salorhin nos bazuje przede wszystkim na roztworze soli, której skład jest zbliżony do wody emskiej. Tym samym przyczynia się do poprawy funkcjonowania nosa – poprzez oczyszczenie oraz nawilżenie jego błony śluzowej. Skład uzupełnia gliceryna wykazująca właściwości nawilżające.

Salorhin nos może być stosowany nie tylko przez dorosłych, ale i dzieci powyżej 4. roku życia. Sprawdzi się w przypadku osób przebywających w klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach, narażonych na dym papierosowy, zmagających się z przeziębieniem lub alergią.

Roztwór do nosa jest zamknięty w opakowaniu o pojemności 30 ml. Taka ilość pozwala na kilkutygodniowe stosowanie – zgodnie z rekomendacjami producenta.

Jak działa Salorhin?

Ten wyrób medyczny zawiera składniki aktywne, które odpowiadają za przywrócenie dobrego stanu śluzówki nosa. Przyczyniają się do usunięcia zgromadzonych zanieczyszczeń oraz nadanie odpowiedniego poziomu nawilżenia.

Jak stosować Salorhin?

Wyrób medyczny stosuj zawsze zgodnie z zaleceniami producenta lub inaczej – wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Do każdego otworu nosowego rozpyl 1-2 dawki preparatu (w zależności od wieku). Stosuj nawet 2-6 razy dziennie, jednak nie dłużej niż 14 dni.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Salorhin?

Nie stosuj tego wyrobu medycznego, jeśli wykazujesz nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Przed zastosowaniem u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią skonsultuj się z lekarzem.

Z czym nie łączyć Salorhin?

Producent nie informuje na temat tego, z czym nie łączyć stosowania preparatu. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz zasięgnąć porady lekarskiej.

Czy Salorhin ma skutki uboczne?

Stosowanie tego wyboru medycznego może wiązać się z wystąpieniem takich skutków ubocznych jak: pieczenie w nosie, pieczenie w gardle, słony posmak w jamie ustnej.


Skład

aqua, glycerin, sodium bicarbonate, sodium chloride, methylparaben, propylparaben, potassium sulfate, sodium sulfate, sodium phosphate

Jak stosować

U dzieci stosuje się 1 dawkę 2-6 razy dziennie do każdego otworu nosowego. U dorosłych stosuje się 1-2 dawki 2-6 razy dziennie do każdego otworu nosowego. Opakowanie powinno być używane tylko przez jedną osobę.

Przeznaczenie

Salorhin nos stosowany jest do codziennej higieny i nawilżania nosa u dzieci od 4. roku życia i u dorosłych.

Waga

Objętość netto: 30 ml

Dystrybutor

PRZEDS. FARMACEUTYCZNE "ZIOŁOLEK" SP. Z O.O.

Producent

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” Sp. z o.o.
ul. Starołęcka 189
61-341 Poznań

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.