Salvequick zestaw, Aqua Block 16 sz.+ Kids 12 szt.+ chusta

Dostępny
21,16

O produkcie

100011045

Zestaw plastrów zawierający:
- plastry SALVEQUICK, Aqua Block Kids, 12 sztuk
- plastry SALVEQUICK, Aqua Block, 16 sztuk.
- kolorowa chusta

Właściwości

Plastry SALVEQUICK, Aqua Block Kids
Wodoszczelne plastry Salvequick Aqua Block bazują na koncepcji gojenia ran w środowisku wilgotnym, dzięki czemu rany goją się szybciej i zmniejsza się ryzyko powstawania blizny.Przyspiesza gojenie, zmniejsza ryzyko powstawania blizn.Wodoszczelny, otaczający ranę z czterech stron (system Aqua Block), zmniejszający ryzyko przedostawania się zabrudzeń i bakterii do rany, jest dyskretny (transparentny plaster w kolorze beżowym).Warstwa wierzchnia wykonana z zaawansowanego, ultracienkiego, bardzo elastyczny, wysoce przewiewny, idealny dla osób aktywnych.

Plastry SALVEQUICK, Aqua Block
Plastry z opatrunkiem SALVEQUICK AQUA BLOCK są oddychające, wodoodporne elastyczne dopasowują sie do kształtu ciała.Przyspiesza gojenie się ran i zmniejsza ryzyko powstawania blizn.

Jak stosować

Plastry SALVEQUICK, Aqua Block Kids
stosować na czystą i osuszoną skórę. Opatrunek należy zmieniać codziennie. Plaster jednorazowego użytku.

Plastry SALVEQUICK, Aqua Block
Po naklejeniu plastra usuń wierzchnią warstwę ochronną (niebieski płatek). Oczyść ranę, upewnij się, że nie jest zainfekowana. Opatrunek zmieniaj codziennie.

Producent

Orkla Care AB

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.