SambuVital 100% sok z owoców czarnego bzu, 490 ml. Data ważności 2021-09-30

12,31
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

200003637

Sok z czarnego bzu otrzymywany jest z dojrzałych owoców czarnego bzu (Sambucus nigra) i posiada charakterystyczną dla nich ciemnogranatową barwę oraz cierpki, lekko kwaśny smak. Czarny bez wspomaga prawidłową pracę układu odpornościowego. Wykazuje właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Sok z owoców czarnego bzu warto pić zarówno w okresie letnim, jako doskonały składnik aromatycznych i orzeźwiających napojów i koktajli, jak i w okresie jesienno-zimowym oraz w okresie przesilenia wiosennego. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Dystrybutor

Oleofarm Dystrybucja Sp. z o.o.
Fabryczna 16
Kąty Wrocławskie 55-080


Producent

Oleofarm Sp. z o.o.


Skład

Składniki: 100% sok z owoców czarnego bzu (Sambucus nigra)

Bezpośrednio wyciskany z owoców.


Jak stosować

UWAGA! Może wytrącić się naturalny osad. Przed spożyciem wstrząsnąć. 

Sok warto pić zarówno w okresie letnim, jako doskonały składnik aromatycznych i orzeźwiających napojów i koktajli, jak i w okresie jesienno-zimowym oraz w okresie przesilenia wiosennego.


Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.