Sanity CICHO wSZA, gumki do włosów, 4 sztuki

Marka: SANITY

Gumki do włosów przeciw wszom dla dzieci, ochrona przez 2 miesiące.

Dostępny
37,69

O produkcie: Sanity CICHO wSZA, gumki do włosów, 4 sztuki

100010663

Opis

Gumki do włosów CICHO wSZA Sanity to prosty sposób by zapobiec stosowaniu produktów płynnych na skórę głowy dziecka. Ochrona na 2 miesiące.

Skład

olejek eteryczny z rozmarynu, olejek eteryczny z drzewa herbacianego, wyciąg z oleju z Miodli indyjskiej, olejek eteryczny z mięty pieprzowej, olejek eteryczny z Citronelli, wyciąg z szałwii, olejek eteryczny z lawendy, olejek z kopru włoskiego.

Jak stosować

Dokładnie umyj i wysusz do sucha włosy dziecka. Zwiąż włosy według własnego uznania. Możesz użyć więcej niż jedną gumkę. Gumki chronią przed wszami 2 do 3 tygodni. Nie mocz gumek w wodzie ani żadnym innym płynie.

Przeznaczenie

Do spinania włosów dzieci powyżej 3 roku życia.

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego. Nie dopuszczać do kontaktu z oczami. Nie używać gdy na skórze są rany lub podrażnienia. Jeśli skóra jest zaczerwieniona, spuchnięta, podrażniona lub swędzi, należy niezwłocznie dokładnie umyć i spłukać skórę głowy. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Dystrybutor

ALBERT POLSKA SP. Z O.O.

Producent

Sanity

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.