Sanity Pro, inhalator kompresorowy

Marka: SANITY

Inhalator kompresorowy, służy do wykonywania terapii inhalacyjnej.

Dostępny
198,56

O produkcie: Sanity Pro, inhalator kompresorowy

100010647

Opis

Profesjonalne urządzenie wysokiej jakości, o najlepszych parametrach, służące do wykonywania terapii inhalacyjnej w schorzeniach takich jak: astma, przewlekłe zapalenie oskrzeli i innych chorobach układu oddechowego.

Właściwości

Sanity Inhalator Pro to profesjonalny inhalator kompresorowy, który umożliwia terapię inhalacyjną pacjentom z chorobami układu oddechowego. To cicho pracujące urządzenie, które zostało stworzone z myślą o łatwej obsłudze w domu.

 • Sanity Pro to inhalator dwufunkcyjny – zarówno inhaluje, jak i oczyszcza drogi oddechowe.
 • Duży zbiornik na leki pozwala długo korzystać z urządzenia bez konieczności jego częstego uzupełniania.
 • Urządzenie daje możliwość regulacji wielkości cząsteczek i szybkości inhalacji – jego sposób działania można dostosować do własnych preferencji i specyfiki terapii.

Sanity Inhalator Pro to urządzenie przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy cierpią m.in. na astmę, przewlekłe zapalenie oskrzeli, choroby płuc czy alergie. Inhalator umożliwia podawanie leków bezpośrednio do dróg oddechowych. Urządzenie generuje mgiełkę leczniczą z cząsteczkami o wielkości od 1,82 μm do 5 μm. Są one na tyle małe, by móc dotrzeć do płuc i oskrzeli, co wspomaga proces terapii. Taki sposób podawania leków umożliwia leczenie nieobciążające żołądka. Urządzenie można wykorzystywać do inhalacji wszystkimi standardowymi preparatami wziewnymi.

Ten inhalator sprawdzi się zarówno w domach, jak i w placówkach medycznych. Pracuje w trybie ciągłym i zapewnia wysoki poziom wchłaniania leku. W tym celu wyposażono go w specjalny zawór. Kontroluje on przepływ preparatu w trakcie inhalacji, co ogranicza jego straty. W zestawie z tym modelem znajduję się też irygator, który umożliwia profilaktyczne czyszczenie i nawilżanie dróg oddechowych.

To ergonomiczne urządzenie, z którego można wygodnie korzystać. Zaprojektowano tak, aby móc łatwo utrzymać je w czystości. Inhalator można dezynfekować środkami chemicznymi i dezynfekującymi dostępnymi w aptekach. Urządzenie ma też praktyczny schowek, dzięki któremu można komfortowo przechowywać ustniki, maskę czy końcówkę donosową.

Jak działa Sanity Inhalator Pro?

Sanity Inhalator Pro służy do podawania leków wziewnych, które są zamieniane w nim na mgiełkę złożoną z mikroskopijnych cząsteczek. Dzięki temu, że są one tak małe, przenikają do układu oddechowego, co pomaga zwiększyć skuteczność terapii.

Kiedy stosować Sanity Inhalator Pro?

To urządzenie można stosować podczas leczenia chorób dolnych dróg oddechowych. Inhalacje można wykonywać także w przypadku nieżytu nosa i gardła. Sanity Inhalator Pro jest przeznaczony do wykorzystania również w terapii mukowiscydozy i chronicznego bronchitu.


Skład

 • Irygator Nosalek Jet – wspomagający oczyszczanie dróg oddechowych przed inhalacją
 • Nebulizator, pojemność 12 ml
 • Kompresor tłokowy
 • Przewód powietrza (dł. 2 m)
 • Przewód zasilający
 • 2 filtry
 • Maska dla dorosłych
 • Maska dla dzieci
• Ustnik• Końcówka donosowa

Przeznaczenie

Urządzenie wskazane w leczeniu górnych dróg oddechowych. Polecany szczególnie w terapiach inhalacyjnych w schorzeniach takich jak astma, przewlekłe zapalenie oskrzeli, przewlekły nieżyt nosa i gardła, przewlekłe zapalenia i choroby płuc (POChP), mukowiscydoza – postać płucna, chroniczny bronchit i inne choroby układu oddechowego oraz wszystkie rodzaje alergii. Przeznaczony jest do intensywnej terapii w domu lub w placówkach medycznych.

Dystrybutor

ALBERT POLSKA SP. Z O.O.

Producent

Sanity

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.