Sanity Ręczny Odciągacz Pokarmu, 1 sztuka

Marka: SANITY

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

26,83

O produkcie

100016685

Odciągacz pokarmu symuluje ssanie piersi matki przez dziecko. Dzięki odpowiedniej sile ssącej, jest bardzo przydatny w okresie karmienia, przy opróżnianiu piersi kobiety z niewykorzystanego przez dziecko pokarmu.

Właściwości

Należy zadbać, aby całkowicie opróżniać pierś z niewykorzystanego pokarmu. Zapobiega to zatykaniu kanalików mlecznych, co jest najczęstszą przyczyną infekcji i zapaleń piersi w okresie laktacji. Odciągacz może być używany również przez kobiety mające podrażnione brodawki.

Skład

Odciągacz składa się z pompki ssącej i szklanej przystawki, doskonale dopasowuje się do piersi.

Jak stosować

Przed pierwszym oraz każdym następnym użyciem należy wymyć wszystkie części oddzielnie, wewnątrz oraz na zewnątrz a następnie gotować krótko w dużej ilości wody. Zwróć uwagę na to, aby wszystkie zanurzone części mogły swobodnie pływać w gotującej się wodzie. Unikaj dotykania wnętrza poszczególnych elementów. Umyj ręce i przemyj pierś. Umieść szklany zbiorniczek przy piersi, tak aby zbiornik na pokarm skierowany był ku dołowi. Naciśnij pompkę, a następnie stopniowo zwalniaj ucisk. Zassany pokarm będzie się zbierał w zbiorniku odciągacza. Odciągacz przechowuj w suchym, zamkniętym pojemniku.

Ostrzeżenia

Nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej.
Nie stosować środków dezynfekujących.
W razie ewentualnego uszkodzenia jednej części, zniszczyć oraz wyrzucić cały zestaw.
Przechowywać w suchym i zamkniętym pojemniku, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Odciągacz pokarmu Sanity jest przedmiotem wyłącznie indywidualnego użytku. Nie podawaj odciągniętego mleka dziecku, jeśli pokarm zetknął się z pompką.

Producent

ALBERT POLSKA
Obwodowa 4a
Dobczyce

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.