Sebiprox Szampon przeciwłupieżowy, 1%, 60 ml

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Sebiprox Szampon przeciwłupieżowy, 1%, 60 ml

100004981

Opis

Szampon dzięki innowacyjnej formule opartej na aktywnej substancji - cyklopiroksolaminie (CPO), skutecznie i szybko zwalcza przyczyny i objawy łupieżu. Hamuje rozwój Malassezia fuifur i chroni skórę przed pojawieniem się mikroorganizmów, które mogą być przyczyną innych chorób owłosionej skóry głowy. Precyzyjnie dobrana kompozycja substancji myjących, odżywczych i pielęgnujących oraz regulujących pH, w wyjątkowy sposób dba o piękny i zdrowy wygląd Twoich włosów.

Właściwości

Działa przeciwłupieżowo.

Skład INCI

Ciclopirox olamine, sodium lauryl ether sulphate 70%, cocoamidopropyl betaine, disodium phosphate dodecahydrate, citric acid, monohydrate, coconut diethanolamine, hexyl glycol, oleyl alcohol, polysorbate 80, polyquaternium 10, Fruitier Timotei AF 17050, purified water.

Jak stosować

Korzystając z prawie 160-letniego doświadczenia w dermatologii, Stiefel zaleca: dla uzyskania szybkiego i trwałego efektu Sebiprox należy stosować dwa lub trzy razy w tygodniu. Każde mycie powinno składać się z dwóch etapów:
W pierwszej kolejności należy zmoczyć włosy wodą, wmasować Sebiprox w owłosioną skórę głowy i we włosy tak by powstała obfita piana. Piana powinna pozostać na włosach od 3 do 5 min, a następnie być dokładnie spłukana wodą.
Następnie należy powtórzyć wszystkie czynności opisane wcześniej, nie zapominając o dokładnym spłukaniu włosów na koniec.

Pojemność

60 ml

Seria

Sebiprox

Dystrybutor

GlaxoSmithKline Sonsumer Healthcare Sp. z o.o.
Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa

Producent

GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu