Seboradin Med, lotion przeciwko wszom i gnidom, 100 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

16,68

O produkcie

100016253

Lotion Seboradin MED Przeciw wszom i gnidom.

Właściwości

Jest preparatem, który stosuje się w celu zwalczania wszawicy oraz jako środek zapobiegający, w okresie zwiększonego ryzyka zarażenia. Na skutek działania ekstraktu z kwazji gorzkiej następuje hamowanie procesów tworzenia pancerzyka wszy, co zapobiega ich formowaniu. Ocet jabłkowy chroni włosy przed przyczepianiem się gnid, ułatwia ich wyczesywanie z włosów. Miodla indyjska podnosi odporność skóry na działanie pasożytów i chroni przed ukąszeniami, działa odstraszająco. Ekstrakty: z gruszki, marakui, opuncji oraz miodu przywracają włosom głęboki blask, intensywnie je nawilżają, poprawiają ich wygląd. Produkt przebadany mikrobiologicznie i dermatologicznie.

Skład

składniki: Woda, Etanol, Ftalan Dwuetylu, Ocet Winny, Uwodorniony Olej Rycynowy Etoksylowany, Glikol Propylenowy, Monooleinian Sorbitanu Etoksylowany, Ekstrakt z Drzewa Amara, Ekstrakt z Owoców Moreli, Ekstrakt z Owoców Brzoskwini, Ekstrakt z Owoców Jabłka, Ekstrakt z Liści Melii Indyjskiej, Ekstrakt z Miodu, Ekstrakt z Opuncji Figowej, Ekstrakt z Owoców Gruszki Domowej, Ekstrakt z Owoców Męczennicy Jadalnej, Kompozycja Zapachowa, Potasu Sorbinian, Sodu Benzoesan, Imidazolidinylomocznik, Fenoksyetanol, Metylu Parahydroksybenzoesan, Butylu Parahydroksybenzoesan, Etylu Parahydroksybenzoesan, Propylu Parahydroksybenzoesan, Lilial, Kwas Cytrynowy.

Jak stosować

Nanieść na skórę głowy i włosy od nasady aż po końcówki po umyciu szamponem. Nie spłukiwać. Po upływie 30 minut dokładnie wyczesać włosy specjalnym grzebieniem. Można stosować samodzielnie, jako preparat zapobiegawczy.

Przeznaczenie

do usuwania wszy i gnid we włosach

Ostrzeżenia

Preparat zawiera naturalne ekstrakty roślinne, które mogą powodować zmianę koloru, wytwarzać osad, ale nie wpływa na jego jakość ani skuteczność.

Przechowywać 8-23°C.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci, w ciepłym i suchym miejscu.

Waga

objętość netto: 100 ml

Producent

LARA EDYTA PAWLUŚKIEWICZ

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.