Seboradin Pro Care Complex, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety z witaminami i ekstraktem z kiełków zielonego groszku.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

44,02

O produkcie: Seboradin Pro Care Complex, suplement diety, 30 kapsułek

100021718

Opis

Seboradin Pro Care Complex w postaci kapsułek zawiera kompozycję minerałów, witaminy oraz ekstraktu z kiełków zielonego groszku, które pomagają utrzymać właściwą kondycję włosów, skóry i paznokci.


Właściwości

Seboradin Pro Care Complex uzupełnia dietę w biotynę, cynk, selen i miedź, pomagając zachować zdrowy i prawidłowy wygląd włosów, skóry i paznokci.
-Biotyna oraz cynk pomagają zachować zdrowe włosy i skórę.
- Cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz pomaga w prawidłowej syntezie białka, chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.
-Miedź przyczynia się do prawidłowej pigmentacji włosów oraz transportu żelaza w organizmie.
- Selen wspomaga zachowanie zdrowych włosów i paznokci.

Suplement zawiera innowacyjny składnik AnaGain™ Nu organicznych kiełków zielonego groszku Pisum Sativum. Korzystne działanie tego szwajcarskiego opatentowanego ekstraktu zostało potwierdzone w badaniu. Mechanizm działania AnaGain™ Nu przyczynia się do równoważenia cykl wzrostu włosów – sprawia, że ilość włosów w fazie wzrostu i w fazie wypadania jest w odpowiedniej proporcji.

W trakcie prowadzonych badań klinicznych efekty stosowania AnaGain™ Nu widoczne były już po pierwszym miesiącu kuracji. 86% ochotników zauważyło znaczną redukcję wypadania włosów. Skuteczność została potwierdzona w zastosowaniach doustnych dla obu płci. Składnik rekomendowany jest do produktów wskazanych do stosowania w celu: zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów, stymulacji odrostu włosów, działania anti-aging i prawidłowej pielęgnacji włosów.

Tabela

Zawartość składników aktywnych w dziennej porcji 1 kapsułka %RWS
Ekstrakt z organicznych kiełków zielonego groszku Pisum Sativum (AnaGainTM Nu) 100 mg -
Biotyna 50 mcg 100%
Cynk 10 mg 100%
Selen 55 mcg 100%
Miedź 1 mg 100

RWS – referencyjna wartość spożycia.

Skład

Składniki: Olej sojowy rafinowany, ekstrakt z organicznych kiełków zielonego groszku (Pisum Sativum), żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, tlenek cynku, L-selenometionina, substancja zagęszczająca: wosk pszczeli, emulgator: lecytyna sojowa, siarczan miedzi (II), barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza, D-biotyna.

Jak stosować

Doustnie, popić szklanką wody.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli 1 kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia

Zróżnicowana i zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania zdrowia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Suplementy diety nie zastępują zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Zalecana dzienna porcja stanowi ilość suplementu niezbędną do uzyskania deklarowanego (korzystnego) działania.

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią, przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, między 15 a 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Producent

LARA Edyta Pawluśkiewicz
ul. Sadowa 32
Poznań

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.

Kategorie produktu