Sensi Baby, emulsja w butelce z atomizerem, 50 ml

Dostępny
19,37

O produkcie

100033240

Sensi Baby jest delikatną emulsją w butelce z atomizerem, która wspomaga łagodzenie odparzeń pieluszkowych, od pierwszych dni życia maluszka.

Właściwości

Sensi Baby cechuje potrójne działanie składników :
- łagodzenie podrażnień (tlenek cynku, pantenol),
- natłuszczanie (4 naturalne oleje: konopny, canola, sojowy, kokosowy);
- regeneracja naskórka (alantoina, pantenol, witamina E).

Sensi Baby działa kojąco, wspomaga łagodzenie podrażnionej skóry, już po pierwszej aplikacji. Zastosowanie butelki z atomizerem sprawia, że aplikacja produktu jest szybka, wygodna i higieniczna. Emulsja nie wymaga rozsmarowywania dłonią na podrażnionej skórze dziecka. Ponadto atomizer umożliwia precyzyjne dozowanie cienkiej warstwy preparatu na skórze. Dzięki zbalansowanej kompozycji składników emulsja nie powoduje wysuszania skóry. Sensi Baby szybko się wchłania i jest łagodna dla skóry.

Skład INCI

Tlenek cynku, Pantenol, 4 oleje naturalne (konopny, canola, sojowy, kokosowy), Alantoina, Witamina E

Jak stosować

Produkt aplikować na skórę okolic podpieluszkowych, w odległości 20-30 cm od skóry. Emulsję pozostawić do wchłonięcia lub rozsmarować dłonią. Produkt stosować kilka razy dziennie lub po każdej zmianie pieluszki. Wstrząsnąć przed użyciem.

Pojemność

Objętość netto 50 ml.

Producent

Adamed Pharma S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.