Singularis Superior Curcumin C3 Complex + Bioperin, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety w kapsułkach zawiera Curcumin C3 Complex, Bioperine

Dostępny
50,46

Klienci kupili również

O produkcie: Singularis Superior Curcumin C3 Complex + Bioperin, suplement diety, 30 kapsułek

100011750

Opis

Innowacyjny suplement diety, połączenie Curcumin C3 Complex + Bioperine. .Jest nowoczesnym i naturalnym uzupełnieniem diety, zawierającym składniki, które działają silnie przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie.

Właściwości

Curcumin C3 Complex + Bioperine.ma znaczące właściwości przeciwutleniające, wspiera efektywność układu odpornościowego, pomaga w kontrolowaniu reakcji zapalnych w organizmie oraz łagodzi bóle mięśni i stawów.

Nie zawiera alergenów,GMO FREE, Bez konserwantów, Bez sztucznych barwników, GMP, Gluten free, Vegan caps


Tabela

1 kapsułka zawiera: Ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa) – Curcumin C3 Complex – 500 mg, standaryzowany na 95% kurkuminoidów, w tym kurkuminę Bisdemetoksy (2,2-6,5%), kurkuminę Demetoksy (15-19%), kurkuminę (75-81%) – 475 mg (95%), ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) – BioPerine – 5 mg, w tym piperyna – 4,75 mg.

Skład

Składniki: Ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcumin C3 Complex®)- standaryzowany na 95% kurkuminoidów w tym kurkuminę Bisdemetoksy, kurkuminę Demetoksy, kurkuminę, hydroksypropylometyloceluloza, celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum)- BioPerine®.

Jak stosować

Doustnie, w czasie posiłku.

Dzienne spożycie

Zaleca się stosowanie 1 kapsułki dziennie podczas posiłku.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w czasie ciąży i karmienia piersią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C

Dystrybutor

ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Jana III Sobieskiego 9
59-220 Legnica

Producent

SINGULARIS -HERBS CORPORATION LIMITED LIABILITY COMPANY 16192 , COASTAL HWY 19958 , DE, USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.