Singularis Superior Curcumin UC3 Clear Powder Pure, suplement diety, 70 g

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

53,00

Klienci kupili również

O produkcie: Singularis Superior Curcumin UC3 Clear Powder Pure, suplement diety, 70 g

100012191

Opis

Curkumin UC3 Clear to suplement diety, którego składniki wspierają efektywność układu odpornościowego, pomagają w kontrolowaniu reakcji zapalnych w organizmie oraz łagodzą bóle mięśni i stawów. Produkt posiada postać czystego proszku bez sztucznych barwników i dodatków. Proszek jest całkowicie rozpuszczalny w wodzie.

Właściwości

Unikatowy wygodny system podawania Kurkuminy, który pokonuje podstawowe wyzwania i ograniczenia, które mogą być obecne w stałych układach dawkowania (tabletki, kapsułki) takie jak; słaba dezintegracja, powolne rozpuszczanie, trudności w połykaniu zwiększając w ten sposób wchłanianie Curcuminy jest standaryzowany na min. 10% kurkuminoidów(kurkuminy, demetoksykurkuminy i bisdemetoksykurkuminy), atrakcyjny wizualnie-całkowicie rozpuszczalny w wodzie i napojach smoothie-szczególnie polecany osobom z chorobami neurodegeneracyjnymi(Alzheimer i Parkinson), mającymi trudności z połykaniem(dysfagia), wolny od nanotechnologii, nie zawiera żadnych dodatków, żadnych wypełniaczy- 100% pure

Skład

Składniki: Curcumin  UC3 Clear

Jak stosować

Miarkę wymieszać z wodą lub sokiem o pojemności ok.250 ml Przeznaczony jest dla osób dorosłych i młodzieży po 12 roku życia.

Dzienne spożycie

Zaleca się stosowanie 1 miarki dziennie.

Ostrzeżenia

Produktu nie należy stosować przy nadwrażliwości(uczuleniu) na którykolwiek ze składników.Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zdrowy styl życia, w tym zróżnicowany sposób żywienia aktywność fizyczna stanowią podstawę zachowania dobrego stanu zdrowia. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Dystrybutor

ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Jana III Sobieskiego 9
59-220 Legnica

Producent

SINGULARIS -HERBS CORPORATION LIMITED LIABILITY COMPANY 16192 , COASTAL HWY 19958 , DE, USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.