Singularis Superior Naturalna Witamina B12 Metylokobalamina, suplement diety, 120 kapsułek

Wegański suplement diety z naturalną wit. B12 w formie metylowanej.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

45,48

O produkcie: Singularis Superior Naturalna Witamina B12 Metylokobalamina, suplement diety, 120 kapsułek

100011830

Opis

Suplement diety zawierający naturalną witamina B12 w formie metylowanej. Forma ta nie musi być przekształcana przez organizm. Preparat uzupełnia dietę w naturalna witamina B12 metylokobalamine. Metylokobalamina to forma aktywna witaminy B12. Dzięki temu nie musi być przekształcana przez organizm jak to ma miejsce z cyjanokobalaminą. Metylokobalamina dodatkowo dostarcza grup metylowych, które mogą być także wykorzystywane przez organizm ludzki. Wysoka zawartość witaminy B12 w jednej kapsułce.

Właściwości

Witamina B12 wpływa korzystnie na : prawidłową produkcję czerwonych krwinek, utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny i metabolizmu energetycznego, prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i nerwowego. Mała kapsułka wegańska - nie dyskomfortu podczas spożywania preparatu.

Tabela

1 kapsułka zawiera:
Naturalna witamina B12 metylokobalaminę, 1000 µg – 40.000% RWS ( Referencyjne Wartości Spożycia)

Skład

Składniki: Witamina B12( metylokobalamina) 1000 mcg - 40000% RWS, skrobia ryżowa, substancja przeciwzbrylająca(sole magnezowe, kwas.w tłuszczowych- roślinne), składnik otoczki( hydroksypropylometyloceluloza)

Jak stosować

Doustnie, w czasie posiłku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka w ciągu dnia

Ostrzeżenia

Produkt nie należy stosować przy nadwrażliwości( uczulenie) na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut(zamiennik)zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na kobalt. Przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od dzieci.

Dystrybutor

ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Jana III Sobieskiego 9
59-220 Legnica

Producent

SINGULARIS -HERBS CORPORATION LIMITED LIABILITY COMPANY 16192 , COASTAL HWY 19958 , DE, USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.