Nestlé Sinlac

Produkty Sinlac dystrybuuje spółka Nestlé Polska. Wyroby tej szwajcarskiej marki cechują się bogactwem witamin i minerałów niezbędnych dla prawidłowego rozwoju pociech. Świetnie sprawdzają się przy rozszerzaniu diety maluszków ze skłonnością do alergii.

Sortuj według

   Kaszki Sinlac – postaw na dobry skład!

   Nestlé Sinlac to kaszka dla niemowląt i dzieci składająca się z mąki ryżowej oraz mączki chleba świętojańskiego. Substancje te cechują się niskimi właściwościami alergizującymi. Bezglutenowy produkt zbożowy Nestlé Sinlac nie zawiera laktozy, mleka, białka sojowego. Z tego powodu produkty Sinlac Nestlé poleca się w diecie eliminacyjnej, a także przy rozszerzaniu menu. Kaszki są lekkostrawne, dlatego można podawać je już po ukończeniu 4 miesiąca życia. Ich formuła została opracowana we współpracy ze specjalistami z zakresu żywienia niemowląt.

   Kaszka Nestlé Sinlac to kopalnia witamin i minerałów!

   W naszej aptece znajdziesz kaszki Sinlac w różnych cenach. Produkty charakteryzują się starannie dopracowanym składem. Stanowią źródło:

   • Wapnia – wspierającego układ kostny,
   • Immunoskładników (cynku, witaminy A i C, żelaza) – wspomagających odporność,
   • Bakterii Bifidus BL – występujących w przewodzie pokarmowych niemowląt karmionych piersią.

   Jak podawać kaszki Sinlac Nestlé?

   Sinlac to kaszki cieszące się bardzo dobrymi opiniami konsumentów. Klienci cenią je nie tylko za właściwości odżywcze, ale również za łatwość przygotowywania posiłków. Produkty wystarczy zmieszać z wodą i podawać łyżeczką. Kaszki Nestlé Sinlac nadają się również jako dodatek do deserów owocowych lub zupek dla dzieci na bazie jarzyn.