Sinulan Direct na ból gardła, spray, 30 ml

26,38
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100006757

Sinulan Direct Spray na ból gardła to wyrób, który wykazuje właściwości przeciwzapalne i przeciwdrobnoustrojowe. Skutecznie łagodzi podrażnienia oraz ból błony śluzowej gardła.

Dystrybutor

Walmark Sp. z o.o.
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na substancje składowe preparatu

Producent

VITRO-BIO

Przeznaczenie

Zaleca się stosowanie preparatu u osób dorosłych i dzieci od 8 roku życia w przypadku dolegliwości bólowych gardła i podrażnienia błony śluzowej górnych dróg oddechowych. Może być stosowany u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Skład

Glicerol, woda, miód, ekstrakty z Hedera helix i Ribes nigrum, olejek eteryczny z Eucalyptus globulus

Jak stosować

Stosować miejscowo.

Waga

30 ml

Właściwości

Sinulan Direct Spray na ból gardła charakteryzuje się naturalnym składem. Zawiera innowacyjną substancję Filmogen (glicerol + taniny roślinne dobrane specjalnie, aby skutecznie łagodzić dolegliwości bólowe i infekcje gardła). Po jego zastosowaniu powstaje płynny opatrunek na powierzchni śluzówki gardła. Wyraźnie ogranicza zanieczyszczenia i bakterie. Wykazuje właściwości nawilżające na długi czas. Skutecznie łagodzi stany zapalne i ułatwia oddychanie. Sinulan Direct Spray na ból gardła jest produktem całkowicie naturalnym. Nie zawiera składników syntetycznych, alergizujących. Jest nietoksyczny. Nie wywołuje podrażnień i przesuszenia błony śluzowej.

Dzienne spożycie

Zaleca się aplikowanie 3-4 dawek preparatu, co 20–30 minut na początku leczenia w ciągu pierwszych 2–3 h. Z czasem ograniczyć stosowanie do trzech-czterech dawek na dobę, aż do czasu całkowitego ustąpienia dolegliwości.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.