Biofarmacja Skin naturalny kolagen, kwas hialuronowy, witamina C, magnez i cynk, 28 szt.

Dostępny
87,95

O produkcie: Biofarmacja Skin naturalny kolagen, kwas hialuronowy, witamina C, magnez i cynk, 28 szt.

100047116

Opis

Biofarmacja Skin naturalny kolagen, kwas hialuronowy, witamina C, magnez i cynk, 28 szt. zawiera składniki aktywne, które przyczyniają się do utrzymania dobrej kondycji skóry, a także pozwalają cieszyć się zdrowymi włosami oraz paznokciami.


Właściwości

 • Suplement diety w saszetkach.
 • Neutralny smak.
 • Przeznaczony dla osób, które chcą poprawić kondycję skóry.
 • Zwiększa ochronę przed stresem oksydacyjnym.
 • Wspiera syntezę białe i podział komórek.
 • Naturalny skład.
 • Certyfikat jakości i żywności.
 • 28-dniowa kuracja.

Suplement diety w saszetkach Biofarmacja Skin to naturalny preparat, który pozwala na codzienne rozpieszczanie skóry od wewnątrz. Innowacyjna formuła bazuje na składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego, które chronią skórę przed stresem oksydacyjnym, a także wyraźnie poprawiają kondycję skóry, włosów i paznokci. Preparat wyróżnia się neutralnym smakiem i jest bardzo dobrze przyswajalny przez organizm człowieka.

Biofarmacja Skin to preparat z naturalnym kolagenem typu I i III, który występuje w kościach, ścięgnach, tkance podskórnej i skórze. Składnik ten przyczynia się do sprawnego gojenia się ran i zrastania złamanych kości, a także przywraca skórze odpowiednie napięcie i sprężystość. Kwas hialuronowy poprawia nawilżenie skóry i zmniejsza widoczność oznak starzenia. Magnez wspiera utrzymanie zdrowych kości i zębów, natomiast cynk w połączeniu z witaminą C chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, jak również pomaga zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie.


Tabela

Składniki Zawartość w 1 saszetce RWS*
Kolagen 4500 mg -
Suszone owoce aceroli 100 mg -
w tym witamina C
15 mg 18,7%
Jony magnezu
57 mg 15%
Kwas hialuronowy 50 mg -
Jony cynku 15 mg 150%

*RWS – Referencyjna wartość spożycia.


Skład

Składniki: Hydrolizowany kolagen typu I, suszony wyciąg z aceroli (łac. Malpighia glaba L.), cytrynian magnezu, hialuronian sodu, cytrynian cynku.

Jak stosować

Zawartość saszetki wymieszać z wodą lub sokiem (200ml) i wypić otrzymany roztwór. Proszek można również wsypać bezpośrednio do ust, popijając wodą.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dla dorosłych: 1 saszetka dziennie niezależnie od posiłku.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne produktu u dorosłych, zgodnie z zalecanym spożyciem, wskazany dla pacjentów w celu:
 • korzystnego wpływu na zdrową skórę, włosy i paznokci,
 • ochrony przed stresem oksydacyjnym,
 • wsparcia syntezy białek,
 • wsparcia podziału komórek.

Ostrzeżenia

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze poniżej 30°C Chronić przed wilgocią.

Ostrzeżenia: Zalecana porcja do spożycia dla dorosłych niezbędna dla uzyskania korzystnego działania: 1 saszetka. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia. W przypadku innego niż zalecane stosowania preparatu, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. W przypadku kobiet w ciąży, karmiących piersią lub innego, niż zalecanie stosowanie, przed zastosowaniem preparatu skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Wsypując preparat bezpośrednio do ust, wypij więcej wody, aby uniknąć zakrztuszenia się.


Waga

0,084 g netto

Producent

UAB "Netlife"
ul. Obywatelska 45b/13
65-736 Zielona Góra


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.