Skincyclopedia Face Serum skoncentrowane serum do twarzy z retinolem 1% i skwalanem, 30 ml

Dostępny
44,90

O produkcie

100045105

Serum do twarzy z 1% Retinolem i skwalanem 30 ml, silne działanie przeciwzmarszczkowe, i zapobiegające zmarszczkom

Właściwości

Serum do twarzy
Silne działanie przeciwzmarszczkowe

PRZECIWSTARZENIOWE SERUM DO TWARZY Z RETINOLEM I SKWALANEM. Przeznaczone na wszystkie oznaki starzenia się skóry - utratę elastyczności, zmarszczki, przebarwienia.
Co Cię martwi?
Oznaki starzenia się skóry
Przebarwienia
Skazy

Jaki jest Twój typ skóry?
Skóra tłusta
Skóra mieszana
Skóra normalna
Skóra wrażliwa *

Kiedy należy stosować?
Tylko wieczorem

Czego można się spodziewać?
Wygładzenia zmarszczek
Wyrównania i rozjaśnienia kolorytu
Korekta skaz

Jaka jest konsystencja?
Lekka

1% Retinol
Skwalan

Skład INCI

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SQUALANE, RETINOL, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, POLYSORBATE-20, BHT, BHA.

Jak stosować

Nakładać wieczorem tylko na czystą i suchą skórę. Stosować 3 - 4 razy w tygodniu przez pierwsze 3 tygodnie, aż do uzyskania tolerancji skóry. Później stosuj tak często, jak chcesz. Stosuj filtr SPF o szerokim spektrum działania podczas stosowania produktu i przez tydzień po jego zakończeniu.

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Zaprzestać stosowania w przypadku wystąpienia wysypki i/lub stanów zapalnych. Serum zawiera wysokie stężenie składników aktywnych. Wykonać test płatkowy na 24 godziny przed pierwszym zastosowaniem. Nie stosować w przypadku stwierdzonej alergii na którykolwiek ze składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować razem z kwasami złuszczającymi lub innymi retinoidami. Nie stosować w ciąży.

Pojemność

30 ml netto

Dystrybutor

Milton sp. z o.o

Producent

Camco

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.