Smart Hit IV Vitamins D + K, suplement diety, 30 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

30,99

O produkcie

100016061

Suplement diety Smart Hit IV Vitamins D + K - enkapsułkowane liposomalne witaminy D+K.

Właściwości

Enkapsułkowane liposomalne witaminy D+K - to mikrokapsułki z witaminami D i K wytworzone w technologii efektywnego wchłaniania – Miosol®, która zapewnia wysoką absorpcję (wchłanianie) witamin. Otoczka mikrokapsułek jest zbudowana z fosfolipidów, będących odpowiednikami składników błony komórkowej, co sprawia, że komórki dobrze rozpoznają mikrokapsułki i łatwo je przyswajają.
• Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
• Witamina D pomaga zmniejszyć ryzyko upadku związane z niestabilnością postawy i osłabieniem mięśni. Upadki stanowią czynnik ryzyka w odniesieniu do złamań kości u osób obojga płci w wieku 60 lat i starszych. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania dziennie 20 µg witaminy D ze wszystkich źródeł.
• Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości
• Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Tabela

Skład zalecanej dziennej porcji 1 ml RWS*
Witamina D 25 µg (1000 IU) 500 %
Witamina K 45 µg 60 %

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Skład

Składniki: Woda, emulgator-lecytyny sojowe (fosfolipidy), stabilizator-ksylitol, etanol (4,8%), substancja utrzymująca wilgoć-glicerol, menachinon (witamina K 0,625%), aromat naturalny waniliowy, aromat morelowy, substancja konserwująca sorbinian potasu, regulator kwasowości-kwas cytrynowy, cholekalcyferol (witamina D 0,004%), przeciwutleniacz alfa tokoferol.

Jak stosować

Stosować doustnie przed śniadaniem, bezpośrednio lub po rozcieńczeniu w 150 ml wody lub soku owocowego. Wstrząsnąć przed użyciem.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dzieci powyżej 12 roku życia i dorośli, w tym osobom obojga płci w wieku 60 lat i starszych 1 ml.

Przeznaczenie

Suplement diety przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 12 roku życia, chcących suplementować składniki zawarte w preparacie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Bardzo ważna jest zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia. W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy przed zastosowaniem tego suplementu diety skonsultować się z lekarzem.

Waga

Objętość netto 30 ml.

Producent

Valents Sp. z o.o.,
ul. Krakowiaków 50,
02-255 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.