Snailmed, serum ze śluzem ślimaka 58,5%, 4 ampułki po 8 ml

Dostępny
297,49
Darmowa dostawa

O produkcie

100009635

Właściwości

Dzięki serum Snailmed skóra odzyskuje funkcję regeneracji i właściwą elastyczność już po czterech tygodniach. Regularne stosowanie serum Snailmed pozwoli Ci przekonać się na własnej skórze jak ogromny wpływ na Twój wygląd ma właściwa pielęgnacja kosmetykami profesjonalnymi najwyższej jakości.

Serum Snailmed działa w sposób niesamowicie skuteczny, powodując ponad 80 PROCENTOWE ZMNIEJSZENIE wrażliwości skóry, co powoduje nie tylko idealny podkład dla drażniących make-upów ale również ochronę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, których w obecnych czasach nie unikniemy.

Skład INCI

Snail Secretion Filtrate, Aqua, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Hexylene Glycol, Sodium Polyacrylate,

Jak stosować

Przed nałożeniem serum należy dokładnie oczyścić skórę.Przed otworzeniem wstrząsnąć ampułką. Zaleca się wklepywanie serum w skórę. Stosować do 2 razy dziennie. W szczególnych przypadkach ilość zabiegów nakładania serum można zwiększyć nawet do 4 razy na dobę.

Pojemność

4 ampułki po 8 ml

Uwagi

Podczas pierwszych dni stosowania może wystąpić efekt delikatnego szczypania. Jest to naturalna reakcja wrażliwej skóry. Efekt ten ustępuje po krótkim czasie stosowania. Zapach czystego śluzu ślimaka utrzymuje się przez kilka minut po zaaplikowaniu, jest to reakcja naturalnego śluzu na ciepło.

Producent

Snailmed Polska Sp. z o.o.
41-2016 Sosnowiec
ul. Pusta 62

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.