Snailmed, serum ze śluzem ślimaka 58,5%, 4 ampułki po 8 ml

Serum ze śluzem ślimaka, regeneruje, pielęgnuje i odmładza skórę.

Dostępny
255,46

O produkcie: Snailmed, serum ze śluzem ślimaka 58,5%, 4 ampułki po 8 ml

100009635

Opis

Serum Snailmed z czystym śluzem ślimaka to bogactwo właściwości i idealne rozwiązanie w walce z oznakami starości, rozstępami, plamami i zaczerwienieniami skórnymi. Bezkonkurencyjne serum w świecie kosmetyków profesjonalnych, co istotne – z potwierdzoną badaniami zawartością śluzu ślimaka.

Właściwości

Dzięki serum Snailmed skóra odzyskuje funkcję regeneracji i właściwą elastyczność już po czterech tygodniach. Regularne stosowanie serum Snailmed pozwoli Ci przekonać się na własnej skórze jak ogromny wpływ na Twój wygląd ma właściwa pielęgnacja kosmetykami profesjonalnymi najwyższej jakości.

Serum Snailmed działa w sposób niesamowicie skuteczny, powodując ponad 80 PROCENTOWE ZMNIEJSZENIE wrażliwości skóry, co powoduje nie tylko idealny podkład dla drażniących make-upów ale również ochronę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, których w obecnych czasach nie unikniemy.


Skład INCI

Snail Secretion Filtrate, Aqua, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Hexylene Glycol, Sodium Polyacrylate,

Jak stosować

Przed nałożeniem serum należy dokładnie oczyścić skórę.Przed otworzeniem wstrząsnąć ampułką. Zaleca się wklepywanie serum w skórę. Stosować do 2 razy dziennie. W szczególnych przypadkach ilość zabiegów nakładania serum można zwiększyć nawet do 4 razy na dobę.

Pojemność

4 ampułki po 8 ml

Uwagi

Podczas pierwszych dni stosowania może wystąpić efekt delikatnego szczypania. Jest to naturalna reakcja wrażliwej skóry. Efekt ten ustępuje po krótkim czasie stosowania. Zapach czystego śluzu ślimaka utrzymuje się przez kilka minut po zaaplikowaniu, jest to reakcja naturalnego śluzu na ciepło.

Producent

Snailmed Polska Sp. z o.o.
41-2016 Sosnowiec
ul. Pusta 62

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.