Snailmed, serum ze śluzem ślimaka do skóry trądzikowej z Totarolem i Kwasem Hialuronowym 58,5%, 4 ampułki po 8 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

292,06

O produkcie: Snailmed, serum ze śluzem ślimaka do skóry trądzikowej z Totarolem i Kwasem Hialuronowym 58,5%, 4 ampułki po 8 ml

100009636

Opis

Serum Snailmed to rewitalizująca pielęgnacja cery trądzikowej, pozwalająca zachować ją w zdrowej kondycji długo po zastosowaniu. Idealna kompozycja śluzu ślimaka i totarolu zawierające wszystkie drogocenne składniki w walce z trądzikiem powoduje, iż serum Snailmed jest liderem w walce ze zmianami trądzikowymi. Bezkonkurencyjne serum w świecie kosmetyków profesjonalnych, co istotne – z potwierdzoną badaniami zawartością śluzu ślimaka.

Właściwości

Dzięki serum Snailmed skóra odzyskuje funkcję regeneracji i właściwą elastyczność już po czterech tygodniach. Optymalny skład kosmetyków profesjonalnych jest kluczowy w walce z trądzikiem. Regularne stosowanie serum Snailmed pozwoli Ci przekonać się na własnej skórze jak ogromny wpływ na Twój wygląd ma właściwa pielęgnacja kosmetykami profesjonalnymi najwyższej jakości.

Serum Snailmed działa w sposób niesamowicie skuteczny, powodując ponad 80 PROCENTOWE ZMNIEJSZENIE wrażliwości skóry, co powoduje nie tylko idealny podkład dla drażniących make-upów ale również ochronę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, których w obecnych czasach nie unikniemy.


Skład INCI

Snail Secretion Filtrate, Aqua, Glycerin, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Hexylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Totarol, Sodium Hyaluronate, Silica, Copper Usnate, Helianthus Annus Seed Oil (and) Sodium Polyacrylate (and) Xylitol (and) Caprylic Acid (and) Glyceryl Stearate, Tocopherol (and) Ascorbyl Palmitate (and) Ascorbic Acid (and) Citric Acid, Ethyl Linoleate, Parfum

Jak stosować

Przed nałożeniem serum należy dokładnie oczyścić skórę.Przed otworzeniem wstrząsnąć ampułką. Zaleca się wklepywanie serum w skórę. Stosować do 2 razy dziennie. W szczególnych przypadkach ilość zabiegów nakładania serum można zwiększyć nawet do 4 razy na dobę.

Przeznaczenie

Serum do skóry z widocznymi oznakami zmęczenia, pozbawionej blasku, z nierównomiernym kolorytem, z widocznymi porami, z pierwszymi zmarszczkami. Przeznaczone dla wszystkich typów skóry. Odpowiednie do skóry wrażliwej.

Ostrzeżenia

Podczas pierwszych dni stosowania może wystąpić efekt delikatnego szczypania. Jest to naturalna reakcja wrażliwej skóry. Zapach czystego śluzu ślimaka utrzymuje się przez kilka minut po zaaplikowaniu, jest to reakcja naturalnego śluzu na ciepło.

Pojemność

4 ampułki po 8 ml

Producent

Snailmed Polska Sp. z o.o.
41-2016 Sosnowiec
ul. Pusta 62

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.